Mgr. Adriána Drndová

finančný agent

Adresa kancelárie

 Na bráne 69/6, 010 01 Žilina
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

V oblasti hypotekárneho poradenstva a sprostredkovania úverov pôsobím už od roka 2008. Začínala som rovnako ako moji kolegovia, prácou hypotekárneho špecialistu v banke.

Práca s ľudmi ma baví. Som rada, že svojimi vedomosťami a skúsenosťami vo finančnej oblasti pomáham klientom k ich vysnívanému bývaniu.

Ak aj vy hľadáte profesionála s proklientským prístupom, neváhajte ma kontaktovať ešte dnes. Rada vám zabezpečím hypotekárny alebo iný úver vo vami vybranej banke.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Mgr. Adriána Drndová
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska