Kristína Posoldová, RSc.

finančný agent

Adresa kancelárie

 Pribinova 30, 811 09 Bratislava
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

V spoločnosti AGENT.SK mám dve funkcie. Prvá z nich je, riešiť pre klientov najvýhodnješie poistné produkty. Druhá funkcia, ktorá ma tiež veľmi baví, je agent kupujúceho.

Baví ma vyhľadávať nehnuteľnosti pre našich klientov a rovnako ma bavia vyhľadávať tie najvýhodnejšie poistné produkty. V AGENT.SK som taký vyhľadávač toho, čo klient potrebuje.

Ak aj vy potrebujete mladého a dynamického agenta, ktorý bude pracovať pre vás, kontaktujte ma. Aj keď som momentálne v tíme so skúsenosťami najmladšia, dokážem vám priniesť riešenia a výsledky, ktoré prinášajú aj moji kolegovia s dlhoročnými skúsenosťami.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Kristína Posoldová, RSc., finančný agent v Bratislave
Kristína Posoldová, RSc.
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska