Kristína Posoldová, RSc.

realitný a finančný agent

Adresa kancelárie

 Pribinova 30, 811 09 Bratislava
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

V spoločnosti AGENT.SK mám dve funkcie. Prvá z nich je, riešiť pre klientov najvýhodnješie poistné produkty. Druhá funkcia, ktorá ma tiež veľmi baví, je agent kupujúceho.

Baví ma vyhľadávať nehnuteľnosti pre našich klientov a rovnako ma bavia vyhľadávať tie najvýhodnejšie poistné produkty. V AGENT.SK som taký vyhľadávač toho, čo klient potrebuje.

Ak aj vy potrebujete mladého a dynamického agenta, ktorý bude pracovať pre vás, kontaktujte ma. Aj keď som momentálne v tíme so skúsenosťami najmladšia, dokážem vám priniesť riešenia a výsledky, ktoré prinášajú aj moji kolegovia s dlhoročnými skúsenosťami.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Kristína Posoldová, RSc., finančný a realitný agent v Bratislave
Kristína Posoldová, RSc.
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska