Ing. Ľubomír Števula

finančný agent

Pôsobnosť

Zvolen

Hypotekárnym úverom a posteniu sa venujem od roku 2010. Prvé moje skúsenosti som získal v ČSOB banke z ktorej som prešiel do externého prostredia. V spoločnosti AGENT.SK mám pre klientov ponuky úverových produktov zo všetkých bámk, čo je pre mňa kľúčové.

Našim klientom tak môžem vyhľadať najvýhodnejšie podmienky úverového financovania. Ak potrebujete poradiť a pomôcť vybaviť hypotéku, prípadne potrebujete riešiť poistenie, kontaktujte ma ešte dnes.

Odporúčam vám pozrieť si aj našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Ing. Ľubomír Števuľa, finančný agent vo Zvolene
Ing. Ľubomír Števula
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska