Miroslav Drnda, RSc.

realitný a finančný agent

Adresa kancelárie

 Na bráne 69/6, 010 01 Žilina
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

V oblasti hypotekárneho financovania a realitného sprostredkovania pôsobím už od roku 2007. Po ukončení pracovnej pozície hypotekárneho špecialistu v komerčnej banke som prestúpil do spoločnosti AGENT.SK (pôvodne Smart Brokers). Tu sa môžem viac venovať sprostredkovaniu predaja nehnuteľností a zúžitkovať moje bankové skúsenosti pri ich úverovom financovaní.

Mojim cieľom pri predaji nie je nehnuteľnosť iba rezervovať, ale predať. Rád vás prevediem procesom výmeny bytu za dom s doplatkom, alebo vám pomôžem nájsť váš vysnívaný pozemok. Podelím sa s vami o moje skúsenosti s kúpou investičného bytu, alebo komerčného priestoru aj za prepokladu, že nebudete vždy k dispozícií. Veľká časť mojej klientely sú zahraniční Slováci, ktorí ocenili možnosti virtuálnych prezentácií mnou ponúkaných nehnuteľností, alebo aj zastupovanie pri nadobunutí či predaji v prípade ich neprítomnosti.

Kontaktujte ma, rád pomôžem aj vám. Tešim sa na na spoločné stretnutie pri káve u nás v kancelárií, alebo ak to bude možné u vás, hoci aj na Havaji či v Austrálií.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
finančný a realitný agent, Miroslav Drnda, RSc.
Miroslav Drnda, RSc.
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska