Miroslav Drnda, RSc.

finančný a realitný agent

Adresa kancelárie

 Na bráne 69/6, 010 01 Žilina
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

V oblasti hypotekárneho financovania pôsobím už od roku 2007. Najskôr som začal v banke na pozícii hypotekárny špecialista a po jednom roku pôsobenia som prestúpil do spoločnosti Smart Brokers (AGENT.SK). Bolo to výborné rozhodnutie. Mať možnosť riešiť pre klientov hypotekárne financovanie vo všetkých bankách je kľúčové.

Vďaka môjmu systému práce si môžem dovoliť popri tejto činnosti vykonávať aj služby, ktoré sú spojené s predajom a prenájmom nehnuteľností. Mojou obrovskou výhodou sú kontakty v bankách, poisťovniach a samozrejme kontakty mojich klientov. Mám ich tak veľa, že ak naberiem do ponuky nehnuteľnosť, dlho sa u nás neohreje.

Za moju históriu som pomohol vyriešiť hypotéky a tiež sprostredkovať nehnuteľnosti už viac ako 700 klientom. Kontaktujte ma, rád pomôžem aj vám.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
finančný a realitný agent, Miroslav Drnda, RSc.
Miroslav Drnda, RSc.
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska