Nadežda Helíková

finančný agent

Pôsobnosť

Považská Bystrica, Trenčín

Som typ človeka, ktorý rád stretáva nových ľudí. Aj preto mám rada svoju prácu, kde jedným z najdôležitejších faktorov je komunikácia. S klientom komunikujem od prvotného stretnutia.

Najväčšou odmenou pre mňa je klient, ktorý mi na konci spolupráce povie, že bol s mojou prácou spokojný. A to ma motivuje ísť ďalej.

Vďaka mojím viacročným skúsenostiam v oblasti hypotekárneho financovania a poistenia, vám pomôžem so zabezpečením najlepšieho možného riešenia.

Keďže sa hypotékami a poistením zaoberám na dennej báze, mám všetky aktuálne informácie. Som si istá, že vám pripravím najlepšie ponuky hypotekárneho financovania a poistenia. Ušetrím vám nielen čas pri získavaní a vyhodnocovaní ponúk z bánk a poisťovní, ale aj peniaze, keďže spolu vyberieme najvýhodnejšie ponuky.

Myslím, že som empatická, priateľská a hovorím veci na rovinu. Určite sa vám oplatí sa mi ozvať a spoznať ma.

Tiež vám odporúčam si pozrieť našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Nadežda Helíková, finančný agent
Nadežda Helíková
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska