Nadežda Helíková

finančný agent

Pôsobnosť

Považská Bystrica, Trenčín

Som typ človeka, ktorý rád stretáva nových ľudí. Aj preto mám rada svoju prácu, kde jedným z najdôležitejších faktorov je komunikácia. S klientom komunikujem od prvotného stretnutia.

Najväčšou odmenou pre mňa je klient, ktorý mi na konci spolupráce povie, že bol s mojou prácou spokojný. A to ma motivuje ísť ďalej.

Vďaka mojím viacročným skúsenostiam v oblasti hypotekárneho financovania a poistenia, vám pomôžem so zabezpečením najlepšieho možného riešenia.

Keďže sa hypotékami a poistením zaoberám na dennej báze, mám všetky aktuálne informácie. Som si istá, že vám pripravím najlepšie ponuky hypotekárneho financovania a poistenia. Ušetrím vám nielen čas pri získavaní a vyhodnocovaní ponúk z bánk a poisťovní, ale aj peniaze, keďže spolu vyberieme najvýhodnejšie ponuky.

Myslím, že som empatická, priateľská a hovorím veci na rovinu. Určite sa vám oplatí sa mi ozvať a spoznať ma.

Tiež vám odporúčam si pozrieť našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Nadežda Helíková, finančný agent
Nadežda Helíková
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska