Pavol Hlávka

realitný agent

Adresa kancelárie

 Na bráne 69/6, 010 01 Žilina
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

V sfére obchodu sa pohybujem už 20 rokov, pričom reality sú mojím životom už šiesty rok. O mojich bohatých skúsenostiach vypovedá aj viac ako stovka spokojných klientov, z ktorých sa viacerí ku mne radi vracajú, alebo posielajú za mnou svojich príbuzných či známych. Vtedy cítim, že svoju prácu robím skutočne dobre.

Mám rád neustále výzvy a iba veľmi ťažko ma presvedčíte, že sa niečo nedá. Už veľakrát som nielen seba, ale aj svojich klientov presvedčil o tom, že ich pozemok, byt, či dom predám, aj keď si mysleli, že to nepôjde. Pri predaji používam moderný marketing, zameriavam sa na čo najlepšie odprezentovanie ponúkanej nehnuteľnosti. Klientom zabezpečím 3D virtuálnu prehliadku, videoobhliadku, kvalitné fotografie a homestaging.

Klientom sa nielen snažím, ale aj viem predať ich nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu. Vždy sa chcem posúvať vpred a nestáť na mieste.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska