Bc. Peter Szeibeczeder, RSc.

finančný agent

Pôsobnosť

Dunajská Lužná, Miloslavov, Rovinka

V oblasti hypotekárneho financovania pôsobím od roku 2008. V banke som zastával pozíciu riaditeľa pobočky a hypotekárneho centra, ktoré generovalo najviac poskytnutých hypotekárnych úverov na Slovensku.

Práca v samostnom poskytovaní hypoték ma však napĺňala iba z časti. Páčila sa mi aj tá druhá časť a to je development rezidenčných nehnuteľností. Svoje skúsenosti s financovaním developerkých projektov som premietol aj do svojo podnikania. V súčasnosti developujem rodinné domy a byty, ktoré si aj sám predávam.

Ak hľadáte nehnuteľnosť na bývanie v Seneckom kraji, kontaktujte ma ešte dnes.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Bc. Peter Szeibeczeder, RSc.
Pošlite mi správu
Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska