Bc. Peter Szeibeczeder, RSc.

finančný agent

Pôsobnosť

Dunajská Lužná, Miloslavov, Rovinka

V oblasti hypotekárneho financovania pôsobím od roku 2008. V banke som zastával pozíciu riaditeľa pobočky a hypotekárneho centra, ktoré generovalo najviac poskytnutých hypotekárnych úverov na Slovensku.

Práca v samostnom poskytovaní hypoték ma však napĺňala iba z časti. Páči sa mi aj tá druhá časť a to je development rezidenčných nehnuteľností. Svoje skúsenosti s financovaním developerkých projektov som premietol aj do svojo podnikania. V súčasnosti developujem rodinné domy a byty, ktoré si aj sám predávam. V kombinácii s hypotekárnymi službami tak ponúkam klientom komplexné služby pri nadobúdaní nehnuteľnosti na bývanie.

Ak hľadáte nehnuteľnosť na bývanie v Seneckom kraji, kontaktujte ma ešte dnes.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Bc. Peter Szeibeczeder, RSc., finančný agent
Bc. Peter Szeibeczeder, RSc.
Pošlite mi správu
Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska