Ing. Timea Hanigovská

finančný agent

Adresa kancelárie

 Murgašova 1407/3, 040 01 Košice
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Po 4 rokoch pôsobenia v banke na pozíciach klientský pracovník a hypotekárny špecialista, som odišla na materskú dovolenku. Po nej som sa rozhdola nevrátiť do banky a tak som začala podnikať v oblasti úverového financovania. Realitnú kanceláriu AGENT.SK som si vybrala aj vďaka referenciám. Od mojich kolegov z bánk a klientov som mala tie najlepšie odporúčania pridať sa práve k AGENT.SK (pod pôvodným názvom Smart Brokers), s ktorou spolupracujem už od roku 2015.

Klienti sú s mojou prácou spokojní a tak som spokojná aj ja. Teší ma, keď im vybavím hypotéku na financovanie bývania, refinancovania a konsolidáciu nevýhodných úverov. Som maximálne spokojná, keď viem, že klienti vďaka mojim skúsenostiam získali to čo potrebovali.

Ak aj vy potrebujete riešiť hypotéku, dohodnite si so mnou stretnutie. Rada sa s vami stretnem a poskytnem vám hypotekárne poradenstvo a sprostredkovanie úveru s výhodnými podmienkami.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Ing. Timea Hanigovská, finančný agent v Košiciach
Ing. Timea Hanigovská
Pošlite mi správu
Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska