Ing. Timea Hanigovská

finančný agent

Adresa kancelárie

 Murgašova 1407/3, 040 01 Košice
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Po 4 rokoch pôsobenia v banke na pozíciach klientský pracovník a hypotekárny špecialista, som odišla na materskú dovolenku. Po nej som sa rozhdola nevrátiť do banky a tak som začala podnikať v oblasti úverového financovania. Realitnú kanceláriu AGENT.SK som si vybrala aj vďaka referenciám. Od mojich kolegov z bánk a klientov som mala tie najlepšie odporúčania pridať sa práve k AGENT.SK (pod pôvodným názvom Smart Brokers), s ktorou spolupracujem už od roku 2015.

Klienti sú s mojou prácou spokojní a tak som spokojná aj ja. Teší ma, keď im vybavím hypotéku na financovanie bývania, refinancovania a konsolidáciu nevýhodných úverov. Som maximálne spokojná, keď viem, že klienti vďaka mojim skúsenostiam získali to čo potrebovali.

Ak aj vy potrebujete riešiť hypotéku, dohodnite si so mnou stretnutie. Rada sa s vami stretnem a poskytnem vám hypotekárne poradenstvo a sprostredkovanie úveru s výhodnými podmienkami.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Ing. Timea Hanigovská, finančný agent v Košiciach
Ing. Timea Hanigovská
Pošlite mi správu
Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska