Tomáš Černecký, RSc.

realitný agent

Adresa kancelárie

 Andreja Hlinku 28/4, 022 01 Čadca
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

Pôsobnosť

Okres Čadca

Ako človeka ma vystihujú vlastnosti, ktoré ma poháňajú dopredu. Vlastnosti typu ctižiadostivosť, mám rád výzvy, rád spoznávam ľudí a pomáham im. Som priamočiary a radšej poviem čo si myslím, aká je situácia.

Najviac ma napĺňajú výsledky mojej práce, spokojní klienti, ktorí stavajú na zakúpenom pozemku, alebo tí, ktorí si vytvorili krásny domov zo sprostredkovanej kúpy, či predaja a v neposlednej rade klienti vracajúci sa pre radu i pomoc.

V žiadnej situácii sa nevzdávam, verím, že každá má svoje riešenie. Rád budem čeliť výzvam, ktoré klientom život prináša.

Odporúčam vám pozrieť si aj moju ponuku nehnuteľností.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska