Anotona Bernoláka, Žilina, okres Žilina

Moderne zariadený 2-izbový byt v Žiline na bulvári

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 2-izbový byt
  • Úžitková plocha 50 m2

Informácie o ponuke č. 1003

Ponúkame exkluzívne na prenájom novozrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt s lodžiou. Byt sa nachádza na 4. poschodí bytového domu, na bulvári v obľúbenej lokalite Žilina - Hliny.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt zaujme svojou dispozíciou a veľkým prechodným šatníkom. Je klimatizovaný a prenajíma sa zariadený, vrátane internetu a TV od UPC.

Z bulváru sa dostanete do centra mesta pešou chôdzou za 4 minúty. Do Auparku, ktorý sa nachádza na druhej strane bulváru, sa dostanete do dvoch minút.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Miroslav Drnda, RSc.
Miroslav Drnda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska