Internátna, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

Vkusne zariadený 4-izbový byt v Banskej Bystrici

Cena: Predané
  • Predaj 4-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 4
  • Úžitková plocha 96,31 m2

Informácie o ponuke č. 1004

Ponúkame exkluzívne na predaj modernizovaný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží. Vypočítaná podlahová plocha znalcom, bez loggie a vrátane pivnice je 96,31 m2, z čoho pivnica je 4,63 m2. Uzatvorená loggia má rozlohu 2,77 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, má päť nadzemných podlaží. Prvé nadzemné podlažie je technické podlažie, na ktorom sú situované garáže, pivnice ku jednotlivým bytom a plynová kotolňa.

Dom je zapísaný na LV spolu s pozemkom, na ktorom je postavený. Jeho súčasťou je aj priľahlý pozemok na ďalšom LV, ktorý je v spoluvlastníctve majiteľov bytov a na ktorom sú parkovacie plochy pre vlastníkov bytov.

Nosná konštrukcia bytového domu má betónový skelet s murovaným obvodovým plášťom z tehál. Dom bol daný do užívania v roku 1980. Vo vchode č. 22 sa nachádza 8 bytov, na každom podlaží dva.

V okolí domu je dobrá občianska vybavenosť: ambulancie lekárov, školy, škôlky, obchody a pošta. Autobusová zastávka je pred domom.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Gabriela Bevelaqua, realitný a finančný agent
Gabriela Bevelaqua
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska