Internátna, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

Vkusne zariadený 4-izbový byt v Banskej Bystrici

Cena: Predané
  • Predaj 4-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 4
  • Úžitková plocha 96,31 m2

Informácie o ponuke č. 1004

Ponúkame exkluzívne na predaj modernizovaný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží. Vypočítaná podlahová plocha znalcom, bez loggie a vrátane pivnice je 96,31 m2, z čoho pivnica je 4,63 m2. Uzatvorená loggia má rozlohu 2,77 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, má päť nadzemných podlaží. Prvé nadzemné podlažie je technické podlažie, na ktorom sú situované garáže, pivnice ku jednotlivým bytom a plynová kotolňa.

Dom je zapísaný na LV spolu s pozemkom, na ktorom je postavený. Jeho súčasťou je aj priľahlý pozemok na ďalšom LV, ktorý je v spoluvlastníctve majiteľov bytov a na ktorom sú parkovacie plochy pre vlastníkov bytov.

Nosná konštrukcia bytového domu má betónový skelet s murovaným obvodovým plášťom z tehál. Dom bol daný do užívania v roku 1980. Vo vchode č. 22 sa nachádza 8 bytov, na každom podlaží dva.

V okolí domu je dobrá občianska vybavenosť: ambulancie lekárov, školy, škôlky, obchody a pošta. Autobusová zastávka je pred domom.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Gabriela Bevelaqua, realitný a finančný agent
Gabriela Bevelaqua
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska