Ladislava Hudeca, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

Novostavba rodinného domu na Belvederi

Cena: Predané
  • Predaj Rodinný dom
  • Úžitková plocha 229,85 m2
  • Plocha pozemku 585 m2

Informácie o ponuke č. 1005

Ponúkame na predaj v mestskej časti Belveder, v zástavbe šiestich luxusných rodinných domov umiestnených v dvoch radoch nad sebou, posledné dva z nich.

3D virtuálna prehliadka

Rodinné domy sú orientované na východ, na juh a na západ. V rodinných domoch je zabudované podlahové kúrenie.

Veľkorozmerné hliníkové okná s izolačným trojsklom umožnia svojím majiteľom bezprostredný kontakt s okolitou prírodou a zároveň poskytnú krásny výhľad na Banskú Bystricu smerom do mesta.

V rodinnom dome sa nachádza garáž pre dve autá. Pri každom rodinnom dome sú vybudované aj dve parkovacie státia, čo zvyšuje komfort bývania. Návšteva bez problémov zaparkuje priamo pred rodinným domom. Správca zabezpečí pre nových majiteľov domov služby ohľadom výsadby a úpravy okolia rodinných domov.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Gabriela Bevelaqua, realitný a finančný agent
Gabriela Bevelaqua
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska