Strážnická, Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I

2-izbový byt s terasou a garážovým stojiskom na Strážnickej

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 2-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 5
  • Úžitková plocha 60 m2

Informácie o ponuke č. 1006

Ponúkame exkluzívne na prenájom 2-izbový byt s výmerou 60 m2 a s terasou 54 m2. Byt sa nachádza v Starom Meste, iba pár minút pešou chôdzou od obľúbeného obchodného centra Eurovea.

3D virtuálna prehliadka

Byt sa prenajíma nezariadený s kuchynskou linkou a vstavanými skriňami. Kuchynská linka má zabudované spotrebiče, chladničku s mrazničkou, umývačku riadu, sklokeramickú varnú dosku, elektrickú rúru a mikrovlnnú rúru. V byte sú bezpečnostné dvere s videovrátnikom, hliníkové okná s vonkajšími žalúziami, drevené parkety, podlahové kúrenie a zásobník teplej vody. V bytovom dome sú rozvody pre vysokorýchlostný internet a TV od UPC a Telekomu.

K byu je možné prenajať aj garážové stojisko v podzemnej garáži za 150 € / mesiac.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska