Strážnicka, Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I

4-izbový byt s terasou a garážovými stojiskami na Strážnickej

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 4-izbový byt
  • Úžitková plocha 130 m2

Informácie o ponuke č. 1007

Ponúkame exkluzívne na prenájom 4-izbový byt v novostavbe. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží v centre mesta, v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto, v blízkosti Medickej záhrady.

Úžitková plocha bytu je o výmere 130 m2 a terasy majú spolu výmeru 45 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt je v štandarde s kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi a vstavanou skriňou. V byte sú bezpečnostné dvere s videovrátnikom, hliníkové okná, klimatizácia, drevené parkety, podlahové kúrenie, zásobník teplej vody a na oknách sú vonkajšie žalúzie.

Byt bude zariadený podľa dohody so záujemcom. V bytovom dome sú rozvody pre vysokorýchlostný internet a TV od UPC a Telekom.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska