Budatínska, Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V

2-izbový byt s lodžiou a garážovým stojiskom na Budatínskej

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Úžitková plocha 79 m2

Informácie o ponuke č. 1008

Ponúkame exkluzívne na predaj veľký 2-izbový byt s lodžiou a garážovým státim. Výmera bytu je 79 m2 + lodžia 4,87 m2 + 14,70 m2 garážové státie.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt pozostáva z dvoch veľkých izieb, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne, špajze, lodžie a veľkého šatníka, ktorý je možné využiť aj ako pracovňu. V bytovom dome sa nachádza aj kočikáreň, ktorú je možné využívať. V garáži je inštalovaný kamerový a elektronický zámkový systém. Prístup do garáže a do domu majú len osob vlastniace čip.

Cena bytu je uvedená vrátane podielov na spoločných priestoroch a podielov na pozemku. Garážové miesto je možné dokúpiť za 14 900 €. Nachádza priamo pod bytovým domom a byt sa nachádza na 7. nadzemnom podlaží s výťahom.

Náklady na služby a energie sú len 136 € / mesiac vrátane klimatizácie. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2006. Je zateplený minerálnou vlnou. Bytový dom má vlastnú kotolňu a vykurovanie v byte je možné regulovať.

Byt sa nachádza v obľúbenej časti Petržalky, v ktorej je kompletná občianská vybavenosť, vrátane rýchleho napojenia na diaľničný obchvat. Do centra mesta, ako aj do Rakúska či Maďarska sa dostanete aj v najväčšej špičke za pár minút.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska