Drieňová, Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II

Veľký 3-izbový byt v bytovom komplexe Boria na Štrkovci

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Úžitková plocha 94,70 m2

Informácie o ponuke č. 1009

Ponúkame exkluzívne na predaj veľký 3-izbový byt v bytovom komplexe BORIA v Ružinove. Byt s celkovou plochou 104,20 m2 sa nachádza na 2. poschodí zo 7. Súčasťou bytu je aj lodžia (9,5 m2) a murovaná pivnica (2,5 m2).

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Bytová jednotka je dispozične delená na dennú a nočnú časť. Obe izby, ktoré boli využívané ako spálňa rodičov a detská izba, majú výhľad do dvora plného zelene. Orientácia týchto izieb je na severovýchod. Na juhozápad je otočená obývacia miestnosť s výstupom na lodžiu, ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Pre zvýšenie komfortu je v obývacej izbe umiestnená klimatizácia. V letných mesiacoch je možné použiť aj sťahovaciu markízu na lodžii. Byt má samostatne riešenú kúpeľňu a WC, do ktorých sa vchádza z chodby.

Štandard bytu :

  • laminátová podlaha v celom byte;
  • kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi;
  • v kúpeľni a WC keramická dlažba, obklady a sanita;
  • bezpečnostné vstupné dvere a videovrátnik;
  • vstavané skrine v chodbe a spálni;
  • detská izba zariadená nábytkom na mieru.

Bytový komplex BORIA bol v roku 2006 ocenený titulom „Bytový dom roka 2006“. V lokalite sa nachádza komplexná občianska vybavenosť. Jedinečnosť lokality umocňuje blízkosť Štrkoveckého jazera (100 m) a veľký uzavretý dvor s detskými ihriskami prístupný iba obyvateľom komplexu. Súčasťou dvora je aj altánok a vonkajší gril, ktoré môžu obyvatelia využiť na rôzne spoločenské akcie. Dopravnú dostupnosť zabezpečuje okrem priameho napojenie na mestský obchvat (4 min.) aj priamy prístup ku všetkým druhom MHD.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska