Drieňová, Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II

Veľký 3-izbový byt v bytovom komplexe Boria na Štrkovci

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Úžitková plocha 94,70 m2

Informácie o ponuke č. 1009

Ponúkame exkluzívne na predaj veľký 3-izbový byt v bytovom komplexe BORIA v Ružinove. Byt s celkovou plochou 104,20 m2 sa nachádza na 2. poschodí zo 7. Súčasťou bytu je aj lodžia (9,5 m2) a murovaná pivnica (2,5 m2).

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Bytová jednotka je dispozične delená na dennú a nočnú časť. Obe izby, ktoré boli využívané ako spálňa rodičov a detská izba, majú výhľad do dvora plného zelene. Orientácia týchto izieb je na severovýchod. Na juhozápad je otočená obývacia miestnosť s výstupom na lodžiu, ktorá je prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom. Pre zvýšenie komfortu je v obývacej izbe umiestnená klimatizácia. V letných mesiacoch je možné použiť aj sťahovaciu markízu na lodžii. Byt má samostatne riešenú kúpeľňu a WC, do ktorých sa vchádza z chodby.

Štandard bytu :

  • laminátová podlaha v celom byte;
  • kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi;
  • v kúpeľni a WC keramická dlažba, obklady a sanita;
  • bezpečnostné vstupné dvere a videovrátnik;
  • vstavané skrine v chodbe a spálni;
  • detská izba zariadená nábytkom na mieru.

Bytový komplex BORIA bol v roku 2006 ocenený titulom „Bytový dom roka 2006“. V lokalite sa nachádza komplexná občianska vybavenosť. Jedinečnosť lokality umocňuje blízkosť Štrkoveckého jazera (100 m) a veľký uzavretý dvor s detskými ihriskami prístupný iba obyvateľom komplexu. Súčasťou dvora je aj altánok a vonkajší gril, ktoré môžu obyvatelia využiť na rôzne spoločenské akcie. Dopravnú dostupnosť zabezpečuje okrem priameho napojenie na mestský obchvat (4 min.) aj priamy prístup ku všetkým druhom MHD.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska