Drieňová, Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II

Unikátny 2-izbový byt zariadený v industriálnom štýle v Boria na Štrkovci

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Úžitková plocha 57 m2

Informácie o ponuke č. 1012

Ponúkame exkluzívne na predaj unikátny mestský byt s balkónom, zariadený v industriálnom štýle. Byt má rozlohu 57 m2, balkón 7 m2 a prislúcha k nemu pivnica o výmere 4 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží, v obľúbenom bytovom komplexe BORIA na Štrkovci. BORIA bola vyhlásená ako stavba roka 2006.

V byte sú nainštalované vonkajšie rolety a podlahové kúrenie. Ovládanie osvetlenia, podlahového kúrenia, roliet, videovrátnika a alarmu je vyriešené aplikáciou v dvoch nainštalovaných iPad-och. Ovládanie je možné aj cez iPhone.

Byt sa predáva kompletne zariadený. Na skrine v chodbe, skrinky v kúpeľni a na kuchynskú linku, je doživotná záruka. Nábytok je vyrobený z masívneho dreva špeciálnym výrobným postupom.

V bytovom dome sú k dispozícii aj dve kočíkarne.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska