Drieňová, Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II

Unikátny 2-izbový byt zariadený v industriálnom štýle v Boria na Štrkovci

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Úžitková plocha 57 m2

Informácie o ponuke č. 1012

Ponúkame exkluzívne na predaj unikátny mestský byt s balkónom, zariadený v industriálnom štýle. Byt má rozlohu 57 m2, balkón 7 m2 a prislúcha k nemu pivnica o výmere 4 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt sa nachádza na druhom nadzemnom podlaží, v obľúbenom bytovom komplexe BORIA na Štrkovci. BORIA bola vyhlásená ako stavba roka 2006.

V byte sú nainštalované vonkajšie rolety a podlahové kúrenie. Ovládanie osvetlenia, podlahového kúrenia, roliet, videovrátnika a alarmu je vyriešené aplikáciou v dvoch nainštalovaných iPad-och. Ovládanie je možné aj cez iPhone.

Byt sa predáva kompletne zariadený. Na skrine v chodbe, skrinky v kúpeľni a na kuchynskú linku, je doživotná záruka. Nábytok je vyrobený z masívneho dreva špeciálnym výrobným postupom.

V bytovom dome sú k dispozícii aj dve kočíkarne.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska