Továrenská, Vlkanová, okres Banská Bystrica

Byt vo Vlkanovej, 4-izby, 2 kúpeľne, 2 lodžie a garáž

Cena: Predané
  • Predaj 4-izbový byt
  • Podlažie 3
  • Úžitková plocha 85 m2

Informácie o ponuke č. 1013

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt s garážou v obci Vlkanová pri Banskej Bystrici. Byt má dve loggie a dve kúpeľne. Výmera bytu je o veľkosti 85 m2, dve lodžie majú výmeru 12 m2 a prislúcha k nemu pivnica s rozlohou 2,86 m2. Samostatne stojaca garáž má 20 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt sa nachádza sa v bytovom dome na druhom poschodí z piatich bez výťahu. Vznikol spojením dvoch dvojizbových bytov, čo predstavuje výhodnú orientáciu bytu na východ a západ. Z oboch svetových strán bytu sú veľké lodžie. Byt je krásne presvetlený, čo umožňuje maximálne využitie denného svetla.

Spoločné priestory sú po rekonštrukcii. Suterén bytového domu je vybavený kamerovým systémom. K bytu je pridelená pivnica do užívania o rozlohe 2,86 m2. K bytu prislúcha aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod domom.

Základy bytového domu sú na základových pásoch. Vodorovné konštrukcie a stropy sú železobetónové. Zvislé nosné konštrukcie sú vymurované z tehloblokov a obvodové steny sú zateplené.

Okná sú plastové, na podlahe sú laminátové parkety, kúpeľne sú murované a obložené s keramickým obkladom. Vykurovanie bytu je ústredné teplovodné z centrálnej kotolne umiestnenej mimo budovy.

V byte sa nachádza kotol na teplú vodu a vykurovanie bytu je tak samostatné. Kúrenie je možné opäť pripojiť na centrálne vykurovanie. Celý systém vykurovania je s meraním a reguláciou, automatickým aj manuálnym nastavením.

Mesačné náklady pre 4 osoby na správu bytu sú 108 € / mesiac a na elektrickú energiu 90 € / mesiac. Samostatne stojaca garáž má rozlohu 20 m2 a nachádza sa v zastavanom území obce Vlkanová, na ulici Továrenská.

Občianska vybavenosť v okolí bytového domu: pošta, základná škola, zdravotné stredisko, základná obchodná sieť a základné služby.

Doprava v okolí bytového domu: železnica, autobus, miestna doprava, do Banskej Bystrice je to autom približne osem minút.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Gabriela Bevelaqua, realitný a finančný agent
Gabriela Bevelaqua
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska