Továrenská, Vlkanová, okres Banská Bystrica

Byt vo Vlkanovej, 4-izby, 2 kúpeľne, 2 lodžie a garáž

Cena: Predané
  • Predaj 4-izbový byt
  • Podlažie 3
  • Úžitková plocha 85 m2

Informácie o ponuke č. 1013

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt s garážou v obci Vlkanová pri Banskej Bystrici. Byt má dve loggie a dve kúpeľne. Výmera bytu je o veľkosti 85 m2, dve lodžie majú výmeru 12 m2 a prislúcha k nemu pivnica s rozlohou 2,86 m2. Samostatne stojaca garáž má 20 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt sa nachádza sa v bytovom dome na druhom poschodí z piatich bez výťahu. Vznikol spojením dvoch dvojizbových bytov, čo predstavuje výhodnú orientáciu bytu na východ a západ. Z oboch svetových strán bytu sú veľké lodžie. Byt je krásne presvetlený, čo umožňuje maximálne využitie denného svetla.

Spoločné priestory sú po rekonštrukcii. Suterén bytového domu je vybavený kamerovým systémom. K bytu je pridelená pivnica do užívania o rozlohe 2,86 m2. K bytu prislúcha aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod domom.

Základy bytového domu sú na základových pásoch. Vodorovné konštrukcie a stropy sú železobetónové. Zvislé nosné konštrukcie sú vymurované z tehloblokov a obvodové steny sú zateplené.

Okná sú plastové, na podlahe sú laminátové parkety, kúpeľne sú murované a obložené s keramickým obkladom. Vykurovanie bytu je ústredné teplovodné z centrálnej kotolne umiestnenej mimo budovy.

V byte sa nachádza kotol na teplú vodu a vykurovanie bytu je tak samostatné. Kúrenie je možné opäť pripojiť na centrálne vykurovanie. Celý systém vykurovania je s meraním a reguláciou, automatickým aj manuálnym nastavením.

Mesačné náklady pre 4 osoby na správu bytu sú 108 € / mesiac a na elektrickú energiu 90 € / mesiac. Samostatne stojaca garáž má rozlohu 20 m2 a nachádza sa v zastavanom území obce Vlkanová, na ulici Továrenská.

Občianska vybavenosť v okolí bytového domu: pošta, základná škola, zdravotné stredisko, základná obchodná sieť a základné služby.

Doprava v okolí bytového domu: železnica, autobus, miestna doprava, do Banskej Bystrice je to autom približne osem minút.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Gabriela Bevelaqua, realitný a finančný agent
Gabriela Bevelaqua
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska