Muškátová, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

3-podlažný rodinný dom s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu

Cena: Predané
  • Predaj Rodinný dom
  • Úžitková plocha 240 m2
  • Zastavaná plocha 80 m2
  • Plocha pozemku 263 m2

Informácie o ponuke č. 1014

Ponúkame exkluzívne na predaj novostavbu 3-podlažného rodinného domu, ktorý sa nachádza v novobudovanej obytnej oblasti Graniar. Predáva sa kompletne zariadený.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete a vedie k nemu asfaltová príjazdová komunukácia. Dom je vybavený elektronickým vrátnikom, kamerovým systémom a bezpečnostným systémom, ktorý je napojený na bezpečnostnú službu.

Základy domu sú betónové. Obvodové konštrukcie sú monolitické s 200 mm zateplením. Deliace konštrukcie sú murované.

Okná sú plastové s termoizolačným trojsklom. Omietky sú cementové. V obytných miestnostiach sa nachádzajú veľkoplošné parkety a v ostatných miestnostiach je keramická dlažba.

Dom je orientovaný na východ a západ s južnou a západnou terasou. Z domu, zo záhrady, a z terasy sú panoramatické výhľady na celú Banskú Bystricu a okolité vrchy. V dome na prvom podlaží sa nachádza veľká garáž pre dve autá, ktorá je vybavená vstavanými skriňami.

V technickej miestnosti sa nachádzajú zásobníky k tepelnému čerpadlu značky Viessmann s výkonom 10,5 kW. Riadené sú automatickou termoreguláciou kombinovaného vykurovania a chladenia, spolu so zdrojom teplovodného ústredného podlahového vykurovania.

Garážové dvere sú segmentové s automatickým a diaľkovým ovládaním. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza obývacia izba, v ktorej je zabudovaný krb s tepelnou vložkou.

Pred vstupom do kuchyne a obývacej izby sa nachádza kúpeľňa so sprchou a toaletou. Obývacia izba je spojená s jedálňou a kuchyňou. Súčasťou kuchyne je aj špajza.

Na treťom nadzemnom podlaží sa nachádza chodba, spálňa so šatníkom, dve detské izby a priestranná kúpeľňa, v ktorej sú umiestnené práčka so sušičkou. Zo spálne je krásny panoramatický výhľad na Banskú Bystricu a okolité pohorie. Z detských izieb je krásny výhľad na kopec. Každé podlažie je vybavené vstavanými skriňami.

Náklady na energie a vodu sú pre 4-člennú rodinu sú iba 100 € / mesiac.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Gabriela Bevelaqua, realitný a finančný agent
Gabriela Bevelaqua
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska