Muškátová, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

3-podlažný rodinný dom s panoramatickým výhľadom na Banskú Bystricu

Cena: Predané
  • Predaj Rodinný dom
  • Úžitková plocha 240 m2
  • Zastavaná plocha 80 m2
  • Plocha pozemku 263 m2

Informácie o ponuke č. 1014

Ponúkame exkluzívne na predaj novostavbu 3-podlažného rodinného domu, ktorý sa nachádza v novobudovanej obytnej oblasti Graniar. Predáva sa kompletne zariadený.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete a vedie k nemu asfaltová príjazdová komunukácia. Dom je vybavený elektronickým vrátnikom, kamerovým systémom a bezpečnostným systémom, ktorý je napojený na bezpečnostnú službu.

Základy domu sú betónové. Obvodové konštrukcie sú monolitické s 200 mm zateplením. Deliace konštrukcie sú murované.

Okná sú plastové s termoizolačným trojsklom. Omietky sú cementové. V obytných miestnostiach sa nachádzajú veľkoplošné parkety a v ostatných miestnostiach je keramická dlažba.

Dom je orientovaný na východ a západ s južnou a západnou terasou. Z domu, zo záhrady, a z terasy sú panoramatické výhľady na celú Banskú Bystricu a okolité vrchy. V dome na prvom podlaží sa nachádza veľká garáž pre dve autá, ktorá je vybavená vstavanými skriňami.

V technickej miestnosti sa nachádzajú zásobníky k tepelnému čerpadlu značky Viessmann s výkonom 10,5 kW. Riadené sú automatickou termoreguláciou kombinovaného vykurovania a chladenia, spolu so zdrojom teplovodného ústredného podlahového vykurovania.

Garážové dvere sú segmentové s automatickým a diaľkovým ovládaním. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza obývacia izba, v ktorej je zabudovaný krb s tepelnou vložkou.

Pred vstupom do kuchyne a obývacej izby sa nachádza kúpeľňa so sprchou a toaletou. Obývacia izba je spojená s jedálňou a kuchyňou. Súčasťou kuchyne je aj špajza.

Na treťom nadzemnom podlaží sa nachádza chodba, spálňa so šatníkom, dve detské izby a priestranná kúpeľňa, v ktorej sú umiestnené práčka so sušičkou. Zo spálne je krásny panoramatický výhľad na Banskú Bystricu a okolité pohorie. Z detských izieb je krásny výhľad na kopec. Každé podlažie je vybavené vstavanými skriňami.

Náklady na energie a vodu sú pre 4-člennú rodinu sú iba 100 € / mesiac.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Gabriela Bevelaqua, realitný a finančný agent
Gabriela Bevelaqua
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska