Šoltésovej, Žilina, okres Žilina

4-izbový byt s garážou a dvomi lodžiami

Cena: Predané
  • Predaj 4-izbový byt
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 112 m2

Informácie o ponuke č. 1015

Ponúkame na predaj 94 m2 4-izbový byt s dvoma lodžiami a garážou na Šoltésovej ulici v Žiline. Byt sa nachádza na 2. poschodí zo 4.

3D virtuálna prehliadka

Byt je v pôvodnom stave vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, štyroch samostaných izieb, kúpeľne, samostatného WC, kuchyne s veľkou špajzou a dvoch lodžií. K bytu prislúcha aj 15 mgaráž, do ktorej je prístup priamo z obytného domu a mmurovaná pivnica. Orientácia bytu je V/Z.

Bytový dom sa nachádza v príjemnej lokalite v širšom centre mesta len 7 minút pešo od historického centra. Pozostavá z piatich nadzemných podlaží. Na prvom podlaží sa nachádzaju garáže a na každom ďaľšom podlaží je situovaný iba jeden byt. K bytovému domu nebol vydaný Energetický certifikát. Dom je bod správou SVB a mesačné naklady sú 40,- Eur bez elektriny a plynu.

VÝHODY:

  • kompletná občianska vybavenosť
  • nízke mesačné náklady
  • širšie centrum
  • veľkometrážny byt s garážou
  • vhodný pre viacčlennú rodinu.
Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Pavol Hlávka, realitný agent v Žiline
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska