Kysucký Lieskovec, Kysucký Lieskovec, okres Kysucké Nové Mesto

3-izbový byt s terasou a balkónom v Kysuckom Lieskovci

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Úžitková plocha 98 m2

Informácie o ponuke č. 1020

Ponúkame exkluzívne na predaj 98 m2 3-izbový byt s príjemnou atmosférou v Kysuckom Lieskovci.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Jeho veľkú úžitkovú plochu dotvára priestranná terasa, na ktorej si môžte vychutnať rannú kávu. Ak budete mať chuť na pohárik vínka, postačuje otvoriť balkón v spálni a vychutnať si, napríklad západ slnka. V priestrannej kúpeľni bude mať vaša veľká rodina vždy dostatok miesta. Kým sa bude jeden sprchovať, druhý si môže užívať relax vo vani. Množstvo miesta na sedenie, barový pult a priestranná sedačka priam lákajú na užitie si, nie len MS 2019 v Hokeji.

Byt bol skolaudovaný v roku 2009 a je súčasťou známeho obytného súboru Liesky. Vo vnútri bytového súboru sú vytvorené parkovacie miesta, upravené priestory pre oddychové účely a ihrisko pre deti. Nechýbajú potraviny, obchod s rozličným tovarom a lekáreň. Do budúcnosti sa pripravuje cukráreň.

Obec má kompletnú občiansku vybavenosť, ambulanciu lekara, zubára, potraviny, materskú a základnú školu. Tiež futbalové ihrisko, čerpaciu stanicu s LPG a ručnú umývareň aut.

V byte ostáva množstvo zariadenia:

  • Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sklokeramická varná doska, rúra na pečenie, digestor, umývačka riadu.
  • Vybavenie spálne: vstavané skrine, komoda, nočné stolíky, nástenná polica a veľká manželská posteľ.
  • Obývacia izba: Obývacia stena, liehový krb.
  • Detská izba: vstavaná skriňa.

Mesačné náklady pre 3-člennú rodinú sú cca 140 € / mesiac. Byt je možné financovať hypotékou, s ktorou vám radi pomôžeme.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Miroslav Drnda, RSc.
Miroslav Drnda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska