Gabajova, Žilina, okres Žilina

2-izbový byt na Gabajovej v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Úžitková plocha 61 m2

Informácie o ponuke č. 1022

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt s lodžiou v atraktívnej lokalite na sídlisku Hliny VII, Žilina, v blízkosti Šport Centrum Junior.

Disponuje rozlohou 61 m2 + 2,6 m2 lodžia a nachádza sa na druhom nadzemnom podlaží (1. poschodí). K bytu prislúcha pivničná kobka a spoluvlastnícky podiel k pozemku.

Bezproblémové parkovanie sa nachádza pred vchodom s dostatočným množstvom parkovacích miest.

3D virtuálna prehliadka

V blízkosti bytového domu je výborná občianska vybavenosť – Billa, Lidl, Tesco, školy, škôlky, lekáreň, detské ihrisko, kaviarne a reštaurácie. Športové vyžitie ponúkajú až dve okolité Fitness centrá a blízky Bôrický park.

Bytový dom je kompletne modernizovaný: vymenené sú vchodové dvere, schránky, zriadený je bezbariérový prístup, nainštalovaný audiovrátnik a vymenené sú aj stúpačky.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a čiastočnou zmenou dispozície. Vstup chránia kvalitné bezpečnostné dvere s viacbodovým uzamykaním. Po ich otvorení vás privíta priestranná chodba, ktorá ukrýva veľkú vstavanú skriňu a viacúčelovú skrinku na topánky, s možnosťou sedenia.

Vinylová podlaha v odtieni dreva sa tiahne celým bytom a spolu s bielou farbou stien zosvetľuje celý priestor. Priestranná obývacia izba s knižnicou má lodžiu s výhľadom na okolitú zeleň. Lodžia, je podľa slov majiteľky, oázou kľudu so zeleným miestom v meste, kde si v spojení s prírodou vychutnáte nie len letné dni, ale aj večery.

Cez chodbu sa dostanete k srdcu domácnosti, do nadčasovej kuchyne. Vznikol v nej priestor na jedálenský stôl, samostatne stojacu chladničku a zabudovanú rúru na pečenie. Bonusom je vetraná komora s výmerou 1,1 m2. Byt má samostatné wc, kúpeľňu s veľkým sprchovým kútom a miestom pre práčku.

V spálni sa majiteľom podarilo vytvoriť malé čarovné Francúzsko v štýle Provence. Vznikol v ňom priestor aj na detský kútik. V celom byte sa myslelo na drobné detaily a je prispôsobený, nielen pre mladú rodinu s malými deťmi, ale aj pre jednotlivca alebo mladý pár hľadajúci si svoje vlastné bývanie.

Byt je k dispozícii po dohode s majiteľmi v priebehu budúceho roka. Kúpna cena je vrátane provízie RK, právneho servisu, ktorý obsahuje vypracovanie zmlúv, návrhu na vklad a podanie na príslušnom Okresnom úrade, katastrálny odbor.

Byt je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým vám radi pomôžeme.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Miroslav Drnda, RSc.
Miroslav Drnda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska