Gabajova, Žilina, okres Žilina

2-izbový byt na Gabajovej v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Úžitková plocha 61 m2

Informácie o ponuke č. 1022

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt s lodžiou v atraktívnej lokalite na sídlisku Hliny VII, Žilina, v blízkosti Šport Centrum Junior.

Disponuje rozlohou 61 m2 + 2,6 m2 lodžia a nachádza sa na druhom nadzemnom podlaží (1. poschodí). K bytu prislúcha pivničná kobka a spoluvlastnícky podiel k pozemku.

Bezproblémové parkovanie sa nachádza pred vchodom s dostatočným množstvom parkovacích miest.

3D virtuálna prehliadka

V blízkosti bytového domu je výborná občianska vybavenosť – Billa, Lidl, Tesco, školy, škôlky, lekáreň, detské ihrisko, kaviarne a reštaurácie. Športové vyžitie ponúkajú až dve okolité Fitness centrá a blízky Bôrický park.

Bytový dom je kompletne modernizovaný: vymenené sú vchodové dvere, schránky, zriadený je bezbariérový prístup, nainštalovaný audiovrátnik a vymenené sú aj stúpačky.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a čiastočnou zmenou dispozície. Vstup chránia kvalitné bezpečnostné dvere s viacbodovým uzamykaním. Po ich otvorení vás privíta priestranná chodba, ktorá ukrýva veľkú vstavanú skriňu a viacúčelovú skrinku na topánky, s možnosťou sedenia.

Vinylová podlaha v odtieni dreva sa tiahne celým bytom a spolu s bielou farbou stien zosvetľuje celý priestor. Priestranná obývacia izba s knižnicou má lodžiu s výhľadom na okolitú zeleň. Lodžia, je podľa slov majiteľky, oázou kľudu so zeleným miestom v meste, kde si v spojení s prírodou vychutnáte nie len letné dni, ale aj večery.

Cez chodbu sa dostanete k srdcu domácnosti, do nadčasovej kuchyne. Vznikol v nej priestor na jedálenský stôl, samostatne stojacu chladničku a zabudovanú rúru na pečenie. Bonusom je vetraná komora s výmerou 1,1 m2. Byt má samostatné wc, kúpeľňu s veľkým sprchovým kútom a miestom pre práčku.

V spálni sa majiteľom podarilo vytvoriť malé čarovné Francúzsko v štýle Provence. Vznikol v ňom priestor aj na detský kútik. V celom byte sa myslelo na drobné detaily a je prispôsobený, nielen pre mladú rodinu s malými deťmi, ale aj pre jednotlivca alebo mladý pár hľadajúci si svoje vlastné bývanie.

Byt je k dispozícii po dohode s majiteľmi v priebehu budúceho roka. Kúpna cena je vrátane provízie RK, právneho servisu, ktorý obsahuje vypracovanie zmlúv, návrhu na vklad a podanie na príslušnom Okresnom úrade, katastrálny odbor.

Byt je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým vám radi pomôžeme.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Miroslav Drnda, RSc.
Miroslav Drnda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska