Závodská cesta, Žilina, okres Žilina

Zaujímavý 4-izbový byt blízko centra mesta Žilina

Cena: Predané
  • Predaj 4-izbový byt
  • Úžitková plocha 90,78 m2

Informácie o ponuke č. 1024

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt na ulici Závodská cesta, s kompletne zariadenou kuchyňou a štyrmi lodžiami. Byt bol modernizovaný v roku 2014.

Výmera podlahovej plochy bytu, bez plochy loggií je 90,78 m2.

3D virtuálna prehliadka

Celkové mesačné náklady na správu a energie sú 175 €. V celom byte je plávajúca podlaha, kombinovaná s dlažbou v kuchynskej časti. V priechodnej kúpeľni je sprchovací kút, rohová vaňa a samostatné WC.

Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sklokeramická varná doska, dizajnový digestor, vstavaná chladnička a umývačka riadu. V priestranných izbách ostávajú veľké manželské postele a skrine. Byt má bezpečnostné dvere.

Byt je priestranný, kvalitne zrekonštruovaný a slnečný. Nachádza sa v blízkosti centra mesta. V blízkosti bytu sa nachádzajú: zástavka autobusu Hálková, zubná a veterinárna ambulancia a stanica Záriečie. Do 10 min. pešo obchodné centrum Aupark, mestská tržnica, zdravotné stredisko a škola. Bezproblémový je aj výjazd autom na obchvat a tiež zo Žiliny.

Byt je vhodný aj pre mladé rodiny s deťmi, alebo na investíciu za účelom jeho následného prenájmu. Je možné ho financovať hypotekárnym úverom, ktorý vám radi a bezplatne zabezpečíme.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Miroslav Drnda, RSc.
Miroslav Drnda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska