Zámocká, Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I

Zaujímavý 156 m² 3-izbový byt na Zámockej v Bratislave

Cena: 424 900 €
Hypotéka 80%
od 1 093 € mesačne
  • Predaj 3-izbový byt
  • Úžitková plocha 156 m2

Informácie o ponuke č. 1026

Ponúkame na predaj zaujímavý 3-izbový byt lokalizovaný na Zámockej ulici v lukratívnej časti Bratislava - Staré Mesto. Celková výmera bytu je 156 m².

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží v tehlovom bytovom dome s výťahom. Byt prešiel postupnou modernizáciou pred 3 rokmi a následne pred rokom. Vzhľadom na jeho veľkú výmeru može byť dispozične upravený podľa vlastných predstáv.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej haly s hosťovskou kúpeľňou a toaletou. Hala sa nachádza nad úrovňou obývacej a nočnej časti, pričom je s obývacou časťou spojená krásnym interiérovým schodiskom. Priestranná obývacia časť je prepojená s kuchynským kútom a pekným veľkým kuchynským ostrovom so spotrebičmi. Nočná časť bytu pozostáva z chodby, ktorá spája 2 priestranné samostatné spálne a kúpeľňu s toaletou.

Mesačné náklady na bývanie vychádzajú cca 160 € na jednu osobu.

Orientovaný je na dve strany, do tichého átria smerom k hradnému kopcu a na Zámockú ulicu. Približne 500 metrov od bytu sa nachádza Námestie SNP a Hlavné námestie. Napriek svojej polohe v centre rušného mesta, pôsobí kľudným a tichým dojmom.

Kompletná občianska vybavenosť, rýchla dostupnosť do Bratislavských obchodných centier a na hlavnú vlakovú stanicu, sú veľkými výhodami bývania v tejto lokalite.

Parkovanie je verejné pred domom alebo vo vedľajších uliciach. Tiež je ho možné riešiť formou dlhodobého prenájmu oproti bytovému domu v uzavretom areáli, alebo prenájmom parkovacieho miesta v podzemnej garáži.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska