Klimkovičova, Košice - Sídlisko KVP, okres Košice II

4-izbový byt na Klimkovičovej na Sídlisku KVP v Košiciach

Cena: 194 900 €
Hypotéka 80%
od 501 € mesačne
  • Predaj 4-izbový byt
  • Úžitková plocha 110.92 m2

Informácie o ponuke č. 1031

Ponúkame exkluzívne na predaj moderný 4-izbový byt v novostavbe na Klimkovičovej ulici, na Sídlisku KVP v Košiciach. Byt sa nachádza na 4. poschodí zo šiestich. Podlahová plocha bytu, vrátane príslušenstva bez plochy loggie je 110,92 m2. Plocha lodžie je 14,10 m2. K bytu prináleží aj pivnica o veľkosti 7,82 m2, ktorá sa nachádza v suteréne obytného domu. Energetický certifikát budovy: B.


Prístup do bytu je zo spoločnej chodby. Tvoria ho 4 obytné miestnosti a príslušenstvo, ktorým je vstupná predsieň, kúpeľňa s WC, samostatné WC, kuchynský kút, šatník, loggia.

Vstupné dvere sú bezpečnostné s protipožiarnou odolnosťou a akustickou nepriezvučnosťou. Interiérové dvere sú plné dyhované, osadené v obložkových zárubniach. Okná sú biele plastové.

V hygienických priestoroch je obklad stien a podláh keramický. V obytných miestnostiach sú veľkoplošné plávajúce podlahy, v kuchyni a v predsieni je keramická dlažba. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, vaňa, umývadlo a WC.

V kuchyni je kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, keramická varná doska s odsávač pár, vstavaná elektrická rúra a umývačka riadu.

Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi. V izbách a v predsieni sa nachádzajú na mieru vyrobené vstavané skrine. V obývacej izbe je výkonná klimatizačná jednotka značky LG, ktorá vychladí v letnom období celý byt.

Vstup do bytového domu je zabezpečený elektromagnetickým zámkom a kamerou. Vchod je čistý, udržiavaný. V areáli bytového domu sa nachádza altánok prístupný všetkým vlastníkom bytového domu, kde môžete tráviť svoje voľné chvíle.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 140 € vrátane energií. Byt je voľný, vhodný hneď k nasťahovaniu.

K bytu je možnosť dokúpiť aj 2 garážové státia za 18 900 €. Vstup do garáže je cez diaľkovo ovládacie sklopné vráta. Z garáže sa dostanete výťahom priamo až pred byt.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Ing. Iveta Bugisová
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska