Mojš, Mojš, okres Žilina

Dvojdom so slnečnou záhradou v obci Mojš pri Žiline

Cena: Predané
  • Predaj Rodinný dom
  • Úžitková plocha 93 m2
  • Zastavaná plocha 99,58 m2
  • Plocha pozemku 429 m2

Informácie o ponuke č. 1032

Ponúkame exkluzívne na predaj jednopodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 93 m2, terasou 33 m2 a so 429 m2 pozemkom, vzdialený iba 3,5 km od Žiliny.

Dom je súčasťou už dokončenej obľúbenej zóny piatich dvojdomov v obci Mojš s kompletnou občianskou vybavenosťou obchody, materská škôlka, zábavné centrum pre deti a priamou cestou k obľúbenej rekreačnej zóne Vodné dielo Žilina.


3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

K dispozícii má kryté parkovacie státie pre jedno auto, z ktorého je priamy prístup do rodinného domu. Spevnená plocha pred domom, s povrchom zo zámkovej dlažby, umožňuje zaparkovanie ďalšieho auta.

Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2012. Má premyslenú dispozíciu, dve spáľne, kúpeľňu s vaňou aj sprchovým kútom, samostatné WC s priestorom pre práčku a sušičku. Kuchyňa je prepojená s obývacou izbou jedálenským kútom, v ktorej si môžte spríjemniť strávené chvíle pri krbovej piecke. V kuchyni nechýba priestranná špajza a dostatok odkladacích priestorov. Predáva sa so všetkými zabudovanými spotrebičmi.

Dom ma príjemnú otvorenú dispozíciu a prevažná časť domu využíva slnečnú južnú stranu. Pocit otvoreného priestoru umocňuje priestranná 33 metrová terasa s prestrešenou pergolou a krásna záhrada, kde je vytvorený detský kútik so záhradným domčekom s pieskoviskom a šmykľavkou. V zadnej časti záhrady nechýba dielňa pre domácich majstrov s celkovou rozlohou 15 m2. Vpredu, pri vchode je priestor vhodný pre sklad náradia, či bicyklov. Dom má dokonca dva zdroje vody. Mestskú vodovodnú prípojku a studňu, ktorá momentálne slúži ako zdroj úžitkovej vody. Celkové mesačné náklady vrátane dodávky energií a internetu na 4-člennú rodinu nepresiahnu 120 €.

Dom je plánovane k dispozícii od letných prázdnin, alebo aj skôr po dohode s majitelmi. Kúpu domu je možné financovať hypotékou, ktorú Vám radi zabezpečíme. Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie osobnej obhliadky.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Miroslav Drnda, RSc.
Miroslav Drnda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska