Družinská, Rosina, okres Žilina

Zmodernizovaný rodinný dom v obci Rosina pri Žiline

Cena: Predané
  • Predaj Rodinný dom
  • Úžitková plocha 180 m2
  • Zastavaná plocha 100 m2
  • Plocha pozemku 569 m2

Informácie o ponuke č. 1037

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-podlažný zmodernizovaný rodinný dom v obci Rosina pri Žiline.

Celková výmera pozemku je 569 m2. Zastavaná plocha pozemku je 100 m2. Na pozemku sa nachádza aj samostatná garáž o rozlohe 20 m2 a užitková plocha rodinného domu je o výmere 180 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Dom má 5 samostatných izieb, kuchyňu so špajzou, dve kúpeľne s WC, úžitkovú miestnosť (môže to byť práčovňa, sušiareň, šatník a podobne), polovica domu je podpivničená. Rodinný dom prešiel rozsiahlou modernizáciou, kde boli menené komplet elektro rozvody, rozvody vody a kúrenia, odpad, nové napojenie na kanalizáciu. Obvodový múr je z plnej tehly o hrúbke 60 cm a je zateplený 7 cm vrstvou minerálnej vaty. Strecha je z upravovaného falcovaného hliníka.

Dom sa nachdáza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Len pár metrov od rodinného domu sa nachádza škola, škôlka, reštaurácia, ihrisko a autobusová zastávka. Centrum Žiliny sa nachdádza od domu 5 km, cca 10 minút jazdy autom.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska