Družinská, Rosina, okres Žilina

Zmodernizovaný rodinný dom v obci Rosina pri Žiline

Cena: Predané
  • Predaj Rodinný dom
  • Úžitková plocha 180 m2
  • Zastavaná plocha 100 m2
  • Plocha pozemku 569 m2

Informácie o ponuke č. 1037

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-podlažný zmodernizovaný rodinný dom v obci Rosina pri Žiline.

Celková výmera pozemku je 569 m2. Zastavaná plocha domu je 100 m2. Na pozemku sa nachádza aj samostatná garáž o rozlohe 20 m2 a užitková plocha rodinného domu je o výmere 180 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Dom má 5 samostatných izieb, kuchyňu so špajzou, dve kúpeľne s WC, úžitkovú miestnosť (môže to byť práčovňa, sušiareň, šatník a podobne), polovica domu je podpivničená. Rodinný dom prešiel rozsiahlou modernizáciou, kde boli menené komplet elektro rozvody, rozvody vody a kúrenia, odpad, nové napojenie na kanalizáciu.

Obvodový múr je z plnej tehly o hrúbke 60 cm a je zateplený 7 cm vrstvou minerálnej vaty. Strecha je z upravovaného falcovaného hliníka.

Dom sa nachdáza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Len pár metrov od rodinného domu sa nachádza škola, škôlka, reštaurácia, ihrisko a autobusová zastávka. Centrum Žiliny sa nachdádza od domu 5 km, cca 10 minút jazdy autom.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska