Saratovská, Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV

3-izbový byt s lodžiou v bytovom dome Rustica

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Úžitková plocha 84 m2

Informácie o ponuke č. 1039

Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt, lokalizovaný na Saratovskej ulici v centre mestskej časti Dúbravka. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží v 10-ročnom bytovom dome RUSTICA.

Byt má výmeru 84 m2 a loggia 9,6 m2. K bytu prináleží aj garážové stojisko, ktoré sa nachádza na 1. podzemnom podlaží. Výhodou je, že k bytu prislúcha aj priestranný šatník/sklad, ktorý sa nachádza hneď vedľa vchodových dverí do bytu. Týmto úložným priestorom nedisponuje takmer žiadny byt v tomto bytovom dome. 

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Mesačné náklady na bývanie na štyri osoby vychádzajú cca 200 € / mesačne, plus elektrina a internet s TV.

Okolie bytového domu Rustica je obklopené kompletnou občianskou vybavenosťou. Obchod Billa sa nachádza priamo pred domom, Lidl asi 5 minút pešou chôdzou, ktorý je situovaný hneď oproti Domu kultúry Dúbravka. V blízkom okolí sú: základná škola, škôlka, britská medzinárodná škola, zdravotné stredisko Saratovská, športové centrum, pekáreň, cukrárne, reštaurácie a ďalšie rôzne obchody a prevádzky.

Rýchla dostupnosť do centra mesta, ako aj do iných Bratislavských častí a obchodného centra Bory Mall, sú veľkými výhodami bývania v tejto lokalite. Rýchle je aj napojenie na diaľničný obchvat a do Rakúska či Maďarska sa dostanete už za pár minút pohodlnej jazdy.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska