Vychylovka, Nová Bystrica, okres Čadca

Pozemok pre rekreačný alebo rodinný dom na Vychylovke

Cena: Rezervované
  • Predaj Pozemok
  • Úžitková plocha 1 282 m2
  • Plocha pozemku 1 282 m2

Informácie o ponuke č. 1040

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebné pozemky v obci Nová Bystrica, časť Vychylovka. Pozemky sú situované v krásnom, tichom prostredí a výhľadmi na okolité hory a kopce. Sú mierne svahovitého charakteru klenuté na južnú slnečnú stranu.

Voľné sú tri pozemky za cenu 17 € / m2, a to:

  • 977 m2 v cene 16 609 € + 1 050 € za podiel v prístupovej ceste - predané;
  • 1282 m2 v cene 21 794 € + 1 050 € za podiel v prístupovej ceste - rezervované;
  • 1282 m2 v cene 21 794 € + 1 050 € za podiel v prístupovej ceste - rezervované.

Pozemky sa nachádzajú na konci obce v lokalite s prevažnou zástavbou rekreačných objektov. Miestnym stavebným úradom je vydaná územnoplánovacia informácia s využitím pozemkov na výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu.

Okolie ponúka skvelé príležitosti na turistiku, cyklistiku, lyžovanie (Oravská Lesná, Krušetnica, Oščadnica, Terchová), či zbieranie húb. V blízkosti je autobusová zastávka, potraviny. Základná škola je vzdialená 5 km, centrum obce cca 8 km.

Z inžinierskych sietí je v dosahu elektrina, vodu je možné získať navŕtaním vlastnej studne. Pozemky sú prístupné z miestnej asfaltovej cesty. Potrebné je upravenie a spevnenie spoločnej cesty na pozemkoch.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska