Kozmonautická, Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II

3-izbový byt na Kozmonautickej v Ružinove

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 6
  • Počet podlaží 7
  • Úžitková plocha 64,62 m2

Informácie o ponuke č. 1042

Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne modernizovaný 3-izbový byt v žiadanej lokalite Bratislava – Ružinov, na Kozmonautickej ulici.

Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 70,62 m2 z toho 6 m2 lodžia. K bytu patrí aj pivničná kobka nachádzajúca sa na medziposchodí bytového domu o veľkosti 1,12 m2.

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt sa nachádza na 5. poschodí zo šiestich. Orientácia bytu je V - Z. Byt je tichý, slnečný, orientovaný do parku.

Prístup do bytu je zo spoločnej chodby. Tvoria ho 3 obytné miestnosti a príslušenstvo, ktorým je vstupná predsieň, kuchynský kút, kúpeľňa s WC, lodžia a pivničná kobka. Vstup na lodžiu je z dvoch miestností - z izby a z obývačky.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v máji 2019, vrátane lodžie. Rekonštrukcia zahŕňala aj dispozičnú zmenu bytu. Došlo k výmene elektrických rozvodov aj s vonkajšími ističmi, vodovodných rozvodov vrátane nových meračov na teplú a studenú vodu.

Nové plastové okná otváravé a otváravo sklopné s izolačným dvojsklom vrátane dvoch balkónových dverí, interiérové a exteriérové parapety, všetko v bielej farbe. Na všetkých oknách sú tiež vnútorné žalúzie. V byte je zároveň predpríprava na elektronického vrátnika.

Na lodžii je nové zábradlie - železná konštrukcia a plech, vonkajšia mrazuvzdorná dlažba, nové zateplenie a fasáda. Znížený sadrokartónový strop s osadenými bodovými svetlami a závesnými svietidlami a stenami s vápennocementovou omietkou v bielej farbe dotvárajú moderný vzhľad bytu. 

Vstupné dvere sú bezpečnostné, osadené v kovovej zárubni. Interiérové dvere sú plné dyhované osadené v obložkových zárubniach.

V hygienických priestoroch je obklad stien a podlahy keramický. Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné plávajúce a zároveň odhlučnené, v predsieni, v kuchynskej časti je keramická dlažba.

V kúpeľni sa nachádza bezbariérový sprchovací kút so zmiešavacou batériou, keramické umývadlo so skrinkou a zmiešavacou pákovou batériou, závesné WC a taktiež predpríprava na práčku a sušičku.

V kuchyni je nová kuchynská linka vyrobená na mieru s novými zabudovanými spotrebičmi ako je chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska s odsávačom pár a teplovzdušná rúra. Kuchynský drez je granitovaný zn. Blanco so stojankovou zmiešavacou batériou.

V kuchynskej linke je taktiež predpríprava na mikrovlnú rúru, resp. iný spotrebič. Všetky spotrebiče sú nové, zakúpené v máji 2019, teda sú v záruke. Odkladací ostrovček je v kombinácii s kuchynským stolom pre 4 osoby.

Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi a meračmi tepla. Bytový dom je zateplený a vstup je cez čip.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza park, detské ihrisko, škôlka, škola, nákupné možnosti a MHD. Parkovanie je verejné pri dome, možnosť predplatenia parkovacieho státia.

Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 130 € vrátane energií. Byt je pripravený k okamžitému nasťahovaniu.

Kúpna cena je vrátane provízie RK a právneho servisu nášho advokáta. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska