Kozmonautická, Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II

3-izbový byt na Kozmonautickej v Ružinove

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Úžitková plocha 64,62 m2

Informácie o ponuke č. 1042

Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne modernizovaný 3-izbový byt v žiadanej lokalite Bratislava – Ružinov, na Kozmonautickej ulici.

Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 70,62 m2 z toho 6 m2 lodžia. K bytu patrí aj pivničná kobka nachádzajúca sa na medziposchodí bytového domu o veľkosti 1,12 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt sa nachádza na 5. poschodí zo šiestich. Orientácia bytu je V - Z. Byt je tichý, slnečný, orientovaný do parku.

Prístup do bytu je zo spoločnej chodby. Tvoria ho 3 obytné miestnosti a príslušenstvo, ktorým je vstupná predsieň, kuchynský kút, kúpeľňa s WC, lodžia a pivničná kobka. Vstup na lodžiu je z dvoch miestností - z izby a z obývačky.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v máji 2019, vrátane lodžie. Rekonštrukcia zahŕňala aj dispozičnú zmenu bytu. Došlo k výmene elektrických rozvodov aj s vonkajšími ističmi, vodovodných rozvodov vrátane nových meračov na teplú a studenú vodu. Nové plastové okná otváravé a otváravo sklopné s izolačným dvojsklom vrátane dvoch balkónových dverí, interiérové a exteriérové parapety, všetko v bielej farbe. Na všetkých oknách sú tiež vnútorné žalúzie. V byte je zároveň predpríprava na elektronického vrátnika. Na lodžii je nové zábradlie - železná konštrukcia a plech, vonkajšia mrazuvzdorná dlažba, nové zateplenie a fasáda. Znížený sadrokartónový strop s osadenými bodovými svetlami a závesnými svietidlami a stenami s vápennocementovou omietkou v bielej farbe dotvárajú moderný vzhľad bytu. Vstupné dvere sú bezpečnostné, osadené v kovovej zárubni. Interiérové dvere sú plné dyhované osadené v obložkových zárubniach.V hygienických priestoroch je obklad stien a podlahy keramický. Podlahy v obytných miestnostiach sú veľkoplošné plávajúce a zároveň odhlučnené, v predsieni, v kuchynskej časti je keramická dlažba.

V kúpeľni sa nachádza bezbariérový sprchovací kút so zmiešavacou batériou, keramické umývadlo so skrinkou a zmiešavacou pákovou batériou, závesné WC a taktiež predpríprava na práčku a sušičku.

V kuchyni je nová kuchynská linka vyrobená na mieru s novými zabudovanými spotrebičmi ako je chladnička s mrazničkou, elektrická varná doska s odsávačom pár a teplovzdušná rúra. Kuchynský drez je granitovaný zn. Blanco so stojankovou zmiešavacou batériou. V kuchynskej linke je taktiež predpríprava na mikrovlnú rúru, resp. iný spotrebič. Všetky spotrebiče sú nové, zakúpené v máji 2019, teda sú v záruke. Odkladací ostrovček je v kombinácii s kuchynským stolom pre 4 osoby.

Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi a meračmi tepla. Bytový dom je zateplený a vstup je cez čip.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza park, detské ihrisko, škôlka, škola, nákupné možnosti a MHD. Parkovanie je verejné pri dome, možnosť predplatenia parkovacieho státia.

Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 130 € vrátane energií. Byt je pripravený k okamžitému nasťahovaniu.

Kúpna cena je vrátane provízie RK a právneho servisu nášho advokáta. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska