Beskydska, Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I

Nový 1-izbový byt č. 1.2 na Beskydskej

Cena: Predané
 • Predaj 1-izbový byt
 • Úžitková plocha 44,87 m2

Informácie o ponuke č. 1043

Ponúkame na predaj 1-izbový byt na Beskydskej ulici v Bratislave - Starom Meste. Nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží zo 6. v novostavbe bytového domu s výťahom. Orientovaný je na J / Z. Celková výmera plochy bytu je 44,87 m2.

3D virtuálna prehliadka

Bytový dom pozostáva z 1. podzemného podlažia, kde sa nachádza 36 parkovacích miest a 6 nadzemných podlaží s 27 bytovými jednotkami (z toho 4 mezonetové). Stavba je rozdelená na 2 jadrá s vlastným schodiskom a výťahom. Okolo každého jadra sú na jednotlivých podlažiach len 3 byty, čo zabezpečuje kľudnejšie bývanie s domáckou atmosférou.

KONŠTRUKCIA BYTOVÉHO DOMU

 • monolitický skelet s keramickým (tehlovým) výplňovým murivom
 • keramické priečky železobetónové steny (medzi bytmi)
 • sedlová strecha z ulice s keramickou krytinou
 • rovná strecha zo strany dvora
 • zateplené obvodové steny s minerálnou vlnou

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

 • kúrenie: plynová kotolňa v dome a radiátory
 • telekomunikačné služby: UPC a VNET (optické prípojky)

VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU

 • izolačné okná 3-sklo (profil Rehau Synego)
 • zo strany ulice vonkajšie rolety, zo strany dvora vonkajšie žalúzie (motorové ovládanie spínačom)
 • laminátová podlaha / dlažba / obklady
 • kúpeľňa s vaňou a toaletou

OKOLIE

Projekt sa nachádza na Beskydskej ulici v Bratislave, ktorá spája Šancovú ulicu s Karpatskou. V blízkosti je mestský park na Račianskom mýte a možnosti na kultúrne (YMCA) i športové vyžitie na neďalekej Kolibe.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

V pešej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane škôlky, školy, potravín, obchodov, služieb, trhu na Žilinskej ulici. Výborná dostupnosť MHD aj do vzdialenejších častí mesta. Rýchla dostupnosť na všetky smery z a do Bratislavy sú veľkou výhodou. Hlavná železničná stanica, ktorú nie je počuť, sa nachádza cca 10 minút pešou chôdzou. Na autobusovú stanicu Nivy a do obchodného centra EUROVEA je možné dostať sa s MHD do 15 minút.

NÁŠ NÁZOR

Pôvodný skelet nebol zanechaný, kompletne zbúraná stará stavba bola nahradená novou stavbou z pevných a kvalitných materiálov. Vzhľadom na skutočnosť, že bol zanechaný historický koncept bytového domu, harmonicky zapadá medzi okolitú zástavbu. I keď sa bytový dom nachádza v centre mesta, pôsobí veľmi kľudným dojmom aj vďaka udržiavanému modernému vnútrobloku. Veľkou výhodou je kompletná infraštruktúra vrátane kompletnej občianskej vybavenosti.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Kristína Posoldová, RSc., finančný a realitný agent v Bratislave
Kristína Posoldová, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska