Oščadnica, Oščadnica, okres Čadca

Rodinný dom so začatou modernizáciou v Oščadnici

Cena: 49 800 €
Hypotéka 80%
od 128 € mesačne
  • Predaj Rodinný dom
  • Úžitková plocha 180 m2
  • Zastavaná plocha 200 m2
  • Plocha pozemku 917 m2

Informácie o ponuke č. 1047

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Oščadnica.

Dom sa nachádza na slnečnom, rovinatom pozemku, vzdialený 1,5 km od centra obce. Výmera pozemku, ktorý sa predáva s domom je 917 m2. V prípade záujmu je možné dokúpiť pozemok vedľa domu s výmerou 744 m2, ktorý je vhodný na výstavbu ďalšieho rodinného domu, a to za cenu 35 €/m2, t. j. 26 040 €.

Dom je postavený z kvádrov (obvodové múry) a plných pálených tehál (priečky). Na dome bola v roku 2018 začatá rekonštrukcia – plastové okná, rozvody vody a odpadov, sčasti nová podkladová betonáž. Dom je čiastočne podpivničený. Pre užívanie domu je nutné dokončenie rekonštrukcie. Objekt je napojený na verejný vodovod a elektrinu, odpad je vedený do žumpy. V dosahu je vedenie plynu, kanalizácia vo výstavbe.

K domu patrí ďalšia obytná budova – letná kuchyňa, ktorá pozostáva z troch miestností a kúpeľne. Tu je rekonštrukcia v pokročilejšom štádiu – dokončené potery (okrem kúpeľne), okná, zateplené 3 strany, spevnený chodník so zámkovou dlažbou, strešná krytina – plech. Taktiež vyžaduje dokončenie rekonštrukcie pre plnohodnotné užívanie. Budova letnej kuchyne mala po dokončení rekonštrukcie slúžiť ako ubytovňa pre stavebných robotníkov, prípadne ako bytová jednotka na prenájom.

Na budovu nebol vyhotovený energetický certifikát.

Obec Oščadnica sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou, dopravným napojením na okolité mestá. Pestré sú tiež možnosti športového a kultúrneho vyžitia.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti.

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska