Cintornínska, Čečínska Potôň, okres Dunajská Streda

5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou v Čečínskej Potôni

Cena: 174 900 €
Hypotéka 80%
od 450 € mesačne
  • Predaj Rodinný dom
  • Úžitková plocha 145 m2
  • Zastavaná plocha 166,38 m2
  • Plocha pozemku 749 m2

Informácie o ponuke č. 1049

Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne zariadený 5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou a garážou. Rodinný dom sa nachádza v okrajovej časti obce Horná Potôň v katastrálnom území Čečínska Potôň, ktorá je vzdialená iba 10 km od Dunajskej Stredy.

Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2011 a je vo veľmi dobrom technickom stave. Zastavaná plocha rodinného domu je 166,33 m2 a celková vnútorná plocha 145 m2. K domu prislúcha garáž a pozemok s celkovou rozlohou 749 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Rodinný dom disponuje solárnymi panelmi, elektrickým podlahovým kúrením. Kuchyňa je vybavená elektrickými spotrebičmi. Na pozemku sa nachádza aj vlastná vŕtaná studňa, malá čistička odpadových vôd a žumpa.

Mesačné náklady na bývanie predstavujú približne 160 €. Energetický certifikát domu: C.

Obec je vzdialená 30 km od Bratislavy a iba 10 km od okresného mesta Dunajská Streda. Spojenie s oboma mestami zabezpečujú pravidelné linky 201 a 409 autobusovej dopravy. Pravidelné vlakové spojenie je možné zo zastávky Michal na Ostrove, ktorá je vzdialená asi 2 km.

Priamo v obci sa nachádzajú: materská škola, základná škola, dom kultúry, základná obchodná sieť, kostol, penzión, obecný úrad, závodný okruh s Hotelom Slovakia Ring.

Kompletnú občiansku vybavenosť možno nájsť v blízkom meste Dunajská Streda, v ktorom sa nachádza aj známy Thermalpark.

K rodinnému domu je vyhotovený znalecký posudok.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska