Cintornínska, Čečínska Potôň, okres Dunajská Streda

5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou v Čečínskej Potôni

Cena v RK
  • Predaj Rodinný dom
  • Úžitková plocha 145 m2
  • Zastavaná plocha 166,38 m2
  • Plocha pozemku 749 m2

Informácie o ponuke č. 1049

Ponúkame exkluzívne na predaj kompletne zariadený 5-izbový rodinný dom s veľkou záhradou a garážou. Rodinný dom sa nachádza v okrajovej časti obce Horná Potôň v katastrálnom území Čečínska Potôň, ktorá je vzdialená iba 10 km od Dunajskej Stredy.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2011 a je vo veľmi dobrom technickom stave. Zastavaná plocha rodinného domu je 166,33 m2 a celková vnútorná plocha 145 m2. K domu prislúcha garáž a pozemok s celkovou rozlohou 749 m2.

Rodinný dom disponuje solárnymi panelmi, elektrickým podlahovým kúrením. Kuchyňa je vybavená elektrickými spotrebičmi. Na pozemku sa nachádza aj vlastná vŕtaná studňa, malá čistička odpadových vôd a žumpa.

Mesačné náklady na bývanie predstavujú približne 160 €. Energetický certifikát domu: C. Obec je vzdialená 30 km od Bratislavy a iba 10 km od okresného mesta Dunajská Streda. Spojenie s oboma mestami zabezpečujú pravidelné linky 201 a 409 autobusovej dopravy. Pravidelné vlakové spojenie je možné zo zastávky Michal na Ostrove, ktorá je vzdialená asi 2 km.

Priamo v obci sa nachádzajú: materská škola, základná škola, dom kultúry, základná obchodná sieť, kostol, penzión, obecný úrad, závodný okruh s Hotelom Slovakia Ring. Kompletnú občiansku vybavenosť možno nájsť v blízkom meste Dunajská Streda, v ktorom sa nachádza aj známy Thermalpark.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska