Skalité, Skalité, okres Čadca

Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Skalité

Cena: Predané
  • Predaj Pozemok
  • Úžitková plocha 930 m2
  • Plocha pozemku 930 m2

Informácie o ponuke č. 1050

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Skalité. Pozemok o rozlohe 930 m2 sa nachádza na začiatku obce (smer od Čadce) na okraji zastavaného územia. Vyznačuje sa pekným výhľadom na okolitú prírodu a tichým prostredím.

Pozemok je vzdialený 1 km od centra obce a 16 km od okresného mesta Čadca. Dobré je tiež dopravné spojenie na Poľsko a Česko.

V obci je dobrá občianska vybavenosť – základná škola, materská škola, pošta, lekári, lekáreň, športový areál, amfiteáter, ubytovacie zariadenia, obchody, vlakové a autobusové zastávky.

Tvar pozemku je obdĺžnikový s priemernou šírkou cca 15 m. Je mierne svahovitého charakteru. Vjazd na pozemok je stredne svahovitý – vyžaduje sa úprava terénu. Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete – elektrina, verejný vodovod, kanalizácia, plyn. Stavebným úradom je vydané vyjadrenie k využitiu pozemku na výstavbu rodinného domu, prípadne rekreačnej chaty.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska