Skalité, Skalité, okres Čadca

Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Skalité

Cena: 24,5 €/m2
Hypotéka 80%
od 0 € mesačne
  • Predaj Pozemok
  • Úžitková plocha 930 m2
  • Plocha pozemku 930 m2

Informácie o ponuke č. 1050

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Skalité. Pozemok o rozlohe 930 m2 sa nachádza na začiatku obce (smer od Čadce) na okraji zastavaného územia. Vyznačuje sa pekným výhľadom na okolitú prírodu a tichým prostredím.

Pozemok je vzdialený 1 km od centra obce a 16 km od okresného mesta Čadca. Dobré je tiež dopravné spojenie na Poľsko a Česko.

V obci je dobrá občianska vybavenosť – základná škola, materská škola, pošta, lekári, lekáreň, športový areál, amfiteáter, ubytovacie zariadenia, obchody, vlakové a autobusové zastávky.

Tvar pozemku je obdĺžnikový s priemernou šírkou cca 15 m. Je mierne svahovitého charakteru. Vjazd na pozemok je stredne svahovitý – vyžaduje sa úprava terénu. Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete – elektrina, verejný vodovod, kanalizácia, plyn. Stavebným úradom je vydané vyjadrenie k využitiu pozemku na výstavbu rodinného domu, prípadne rekreačnej chaty.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska