Oščadnica, Oščadnica, okres Čadca

Pozemok pre rodinný dom v Oščadnici

Cena: 35 €/m2
Hypotéka 80%
od 0 € mesačne
  • Predaj Pozemok
  • Úžitková plocha 2242 m2
  • Plocha pozemku 2242 m2

Informácie o ponuke č. 1051

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Oščadnica. Pozemok o rozlohe 2 242 m2 je rozdelený na 3 parcely, pričom každá spĺňa parametre ako samostatný stavebný pozemok.

Pozemok je možné kúpiť v celku, alebo na 3 časti. Cena 35 € / m2, a to:

  • 810 m2 v cene 28 350,- € + 1 598,- € za podiel v prístupovej ceste;
  • 810 m2 v cene 28 350,- € + 1 598,- € za podiel v prístupovej ceste;
  • 622 m2 v cene 21 770,- € + 1 598,- € za podiel v prístupovej ceste.

Pozemok sa nachádza v blízkosti centra obce na okraji zastavaného územia. Vyznačuje sa pekným výhľadom na okolitú prírodu a tichým prostredím. Pozemok je vzdialený 10 km od okresného mesta Čadca. Dobré je aj dopravné spojenie. V obci je dobrá občianska vybavenosť – základná škola, materská škola, pošta, lekári, lekáreň, športový areál, ubytovacie zariadenia, obchody, v blízkosti sa nachádzajú popredné lyžiarske stredisko Oščadnica Veľká Rača a menšie lyžiarske stredisko vzdialené 400 m od pozemku.

Tvar pozemku je vidieť na obrázku. Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete – elektrina, verejný vodovod, kanalizácia, plyn. Pozemok je v zmysle uzemného planovania určený na výstavbu rodinných alebo rekreačných domov.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska