Oščadnica, Oščadnica, okres Čadca

Pozemok pre rodinný dom v Oščadnici

Cena: Predané
  • Predaj Pozemok
  • Úžitková plocha 1 544 m2
  • Plocha pozemku 1 544 m2

Informácie o ponuke č. 1051

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Oščadnica. Pozemok o rozlohe 1544 m2 za cenu 35 €/m2. K cene bude pripočítaná suma 3196 € za podiel na prístúpovej ceste.

Pozemok sa nachádza v blízkosti centra obce na okraji zastavaného územia. Vyznačuje sa pekným výhľadom na okolitú prírodu a tichým prostredím. Pozemok je vzdialený 10 km od okresného mesta Čadca. Dobré je aj dopravné spojenie.

V obci je dobrá občianska vybavenosť – základná škola, materská škola, pošta, lekári, lekáreň, športový areál, ubytovacie zariadenia, obchody, v blízkosti sa nachádzajú popredné lyžiarske stredisko Oščadnica Veľká Rača a menšie lyžiarske stredisko vzdialené 400 m od pozemku.

Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete – elektrina, verejný vodovod, kanalizácia, plyn. Pozemok je v zmysle uzemného planovania určený na výstavbu rodinných alebo rekreačných domov.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska