Kysucký Lieskovec, Kysucký Lieskovec, okres Kysucké Nové Mesto

3-izbový byt s garážou v Kysuckom Lieskovci

Cena: 79 900 €
Hypotéka 80%
od 205 € mesačne
  • Predaj 3-izbový byt
  • Úžitková plocha 59 m2

Informácie o ponuke č. 1053

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s garážou v obci Kysucký Lieskovec, okres Kysucké Nové Mesto.

Byt sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu. Podlahová plocha bytu je 59 m2 a balkón má výmeru 3 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt pozostáva z priestrannej obývacej izby s balkónom, detskej izby, menšej spálne, kuchyne, špajze, chodby, kúpeľne a WC. K bytu patrí väčšia pivnica v prízemí bytového domu. S bytom je spojené užívanie ďalšej spoločnej odkladacej miestnosti v prízemí bytového domu.

Byt je čiastočne zrekonštruovaný – plastové okná, elektroinštalácie, zrenovovaná parketová podlaha v obývacej izbe, dlažba v kuchyni a na chodbe, plávajúca podlaha v spálni. Zachovalá je kuchynská linka s kombinovaným sporákom a umývačkou riadu (chladnička je staršia). V spálni zostáva vstavaná skriňa. Bytové jadro je murované, avšak s pôvodnými obkladmi. V byte je samostatné elektrické vykurovanie a nezávislý ohrev vody vlastným bojlerom (bojler je nový s objemom 80 l). Zriadené je dvojtarifné meranie elektriny. Aktuálne mesačné náklady na služby a energie sú 150 € pre štvorčlennú rodinu. Výhodou je dobré dopravné spojenie na Žilinu, Krásno nad Kysucou, Čadcu. Situováný je v blízkosti centra obce v areáli základnej školy.

Bytový dom je postavený z tehly a je zateplený. Zrekonštruovaný je vchod do bytového domu, strecha. Vedľa bytového domu sa nachádzajú garáže, z ktorých jedna sa predáva spolu s bytom. K bytovému domu patrí priestranný altánok s krbom. V areáli sa nachádzajú tenisové kurty, futbalové ihrisko. Na bytový dom nebol vyhotovený energetický certifikát.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska