Sasinkova, Žilina, okres Žilina

Veľký 1-izbový byt v širšom centre mesta Žilina

Cena: 74 900 €
Hypotéka 80%
od 192 € mesačne
  • Predaj 1-izbový byt
  • Úžitková plocha 51,41 m2

Informácie o ponuke č. 1054

Ponúkame exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt v širšom centre mesta Žilina, v lokalite so zaujímavou budúcnosťou.

Byt má rozlohu 51,41 m2 a prislúcha k nemu pivnica o veľkosti 5,66 m2. Spolu 57,07 m2.

3D virtuálna prehliadka

Byt ponúka veľkú izbu, ktorá sa dá rozdeliť na dve samostatné, veľkú kuchyňu s jedálenským kútom, samostatnú kúpeľňu a samostatné WC, priestrannú chodbu. 

V byte je samostatné kúrenie a ohrev vody prostredníctvom gamatiek a plynového kotla. Byt je voľný a ihneď k dispozícii.

V tesnej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, bytový dom má v dvornej časti k dispozícii altánok a je tam vytvorených niekoľko parkovacích miest, na ktoré sa nevzťahuje rezidentská zóna, inak parkovanie z vchodovej časti bytového domu je v rezidentskej zóne č. III.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska