Trnavská, Žilina, okres Žilina

3-izbový byt na sídlisku Vlčince III v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 5
  • Počet podlaží 12
  • Úžitková plocha 62,17 m2

Informácie o ponuke č. 1057

Ponúkame exkluzívne na predaj 60,37 m2 3-izbový byt s 3 m2 balkónom, ktorý je orientovaný na juh a západ vo vyhľadávanej lokalite Vlčince III v Žiline na Trnavskej ulici.

Nachádza sa na 4. poschodí z 11. v zateplenom bytovom dome s dvoma výťahmi. Prislúcha k nemu pivničná kobka o výmere 1,80 m2. Celková výmera vrátane pivnice a balkóna je 65,17 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt prešiel čiastočnou modernizáciou.

Dispozícia bytu: chodba, tri samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, balkón. Pri bytovom dome je bezproblémové parkovanie.

V lokalite sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane školy, škôlky a obchodov.

Výhodou kúpy tohto bytu je aj blízka dostupnosť do lesoparku Chrasť, do ktorého sa dostanete už za 2 minúty pešou chôdzou.

Správca bytového domu je Bytterm Žilina.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Pavol Hlávka, realitný agent v Žiline
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska