Čingovská, Košice - Nad Jazerom, okres Košice IV

3-izbový byt na Čingovskej v Košiciach - Nad Jazerom

Cena: 108 900 €
Hypotéka 80%
od 280 € mesačne
  • Predaj 3-izbový byt
  • Úžitková plocha 56.3 m2

Informácie o ponuke č. 1059

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt o výmere 56,30 m2 s 6 m2 lodžiou, tzv. pražský typ, v mestskej časti Košice – Nad jazerom na ulici Čingovská. Byt je slnečný, udržiavaný a orientovaný na V-Z. Nachádza na šiestom z deviatich poschodí. K bytu prináleží komora, ktorá sa nachádza na spoločnej chodbe oproti bytu a pivnica, ktorá je v suteréne bytového domu.

Byt bol zrekonštruovaný v roku 2005:

  • vstupné dvere;
  • plné dyhované interiérové dvere s obložkovými zárubňami;
  • vymenené sú vnútorné rozvody TUV, SV, odpad, plyn;
  • jadro je murované, kúpeľňa bola dispozične zmenená, nachádza sa tam rohová vaňa, toaleta oddelená zástenou, umývadlo so zrkadlom a priestor na práčku a sušičku;
  • plastové okná s vnútornými žalúziami;
  • v izbách a kuchyni sú plávajúce podlahy, v predsieni je dlažba;
  • na chodbe a v jednej z izieb sa nachádzajú vstavané skrine, ktoré v byte ostávajú;
  • kúrenie je centrálne s meračmi tepla.

Možnosť bezplatného parkovania pred bytovým domom, ktoré sa nachádza mimo platenej parkovacej zóny. Mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby sú 200 € vrátane energií.

Bytový dom je udržiavaný. Vchod do bytového domu je zabezpečený elektromagnetickým zámkom a vstup je na čip. Na prízemí na nachádza kočikáreň.V bytovom dome boli vymenené rozvody: voda, kúrenie a odpad. Spoločné priestory bytového domu boli kompletne zrekonštruované. Plánuje sa ešte zateplenie bytového domu a výmena výťahu.

Energetický certifikát zatiaľ nebol vypracovaný.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádzajú: detské jasle, materská škôlka, základná škola, obchodné centrum, zdravotné stredisko, kostol a športové aktivity. V blízkosti je zastávka električky a autobusu.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Ing. Iveta Bugisová
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti.

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska