Antona Bernoláka, Žilina, okres Žilina

1-izbový byt na sídlisku Hliny I v Žiline

Cena: 89 900 €
Hypotéka 80%
od 231 € mesačne
  • Predaj 1-izbový byt
  • Úžitková plocha 40 m2

Informácie o ponuke č. 1060

Ponúkame exkluzívne na predaj 40 m2 1-izbový zmodernizovaný byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Žilina na sídlisku Hliny I - Bulvár. Len 2 minúty pešo od nákupného centra Aupark.

Byt prešiel kompletnou modernizáciou - murované jadro, nové elektrické rozvody, stierky, vybrúsené a lakované parkety, nová dlažba. Nachádza na 4. poschodí z 5.

Dispozícia bytu: vstupná chodba, veľká izba predelená na obývačku a spáľňu so vstavanou skriňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. Orientácia bytu je na východ.

Bytový dom bol modernizovaný menené boli vchodové dvere a okná na schodisku, vyspravená a zateplená strecha, steny v spoločných priestoroch sú nanovo vymaľované. Správovaný je spoločnosťou Bytterm Žilina.

Mesačné náklady na 2 osoby predstavujú 137 €.

VÝHODY:

  • centrum mesta;
  • kompletná občianska vybavenosť;
  • zmodernizovaný;
  • vyhľadávaná lokalita.

Vhodný ako investičný byt na prenájom.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti.

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska