Korňa, okres Čadca

Poľnohospodárske a lesné pozemky v obci Korňa

Cena v RK
  • Predaj Pozemok
  • Plocha pozemku 246 601 m2

Informácie o ponuke č. 1060

Ponúkame exkluzívne na predaj súbor poľnohospodárskych a lesných pozemkov v obci Korňa, okres Čadca. Celková výmera pozemkov je 246 601 m2, z toho lesné pozemky o výmere 194 211 m2 a trvalé trávne porasty o výmere 52 390 m2. S lesnými pozemkami sa predáva aj zásoba drevnej hmoty v objeme približne 4 856 m3.

Pozemky sa nachádzajú pri okraji obce za hranicou zastavaného územia. Vhodné sú na vybudovanie obory na chov divej zvery. Časť pozemkov o výmere 29 234 m2 je s vyhliadkou do budúcnosti potenciálne vhodná na výstavbu rekreačných objektov.

Viac informácií o ponuke vrátane ceny získate v našej kancelárii AGENT.SK v Čadci, alebo vám ich ochotne poskytne náš realitný agent Róbert Kubala na čísle 0907 336 493.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska