Korňa, okres Čadca

Poľnohospodárske a lesné pozemky v obci Korňa

Cena v RK
  • Predaj Pozemok
  • Plocha pozemku 246 601 m2

Informácie o ponuke č. 1060

Ponúkame exkluzívne na predaj súbor poľnohospodárskych a lesných pozemkov v obci Korňa, okres Čadca. Celková výmera pozemkov je 246 601 m2, z toho lesné pozemky o výmere 194 211 m2 a trvalé trávne porasty o výmere 52 390 m2. S lesnými pozemkami sa predáva aj zásoba drevnej hmoty v objeme približne 4 856 m3.

Pozemky sa nachádzajú pri okraji obce za hranicou zastavaného územia. Vhodné sú na vybudovanie obory na chov divej zvery. Časť pozemkov o výmere 29 234 m2 je s vyhliadkou do budúcnosti potenciálne vhodná na výstavbu rekreačných objektov.

Viac informácií o ponuke vrátane ceny získate v našej kancelárii AGENT.SK v Čadci, alebo vám ich ochotne poskytne náš realitný agent Róbert Kubala na čísle 0907 336 493.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska