U Michaliny, Čadca, okres Čadca

Predaj rodinného domu s krásnym pozemkom v Čadci

Cena: 164 900 €
Úver 80%
od 591 € mesačne
  • Predaj Rodinný dom
  • Počet podlaží 2
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 250 m2
  • Zastavaná plocha 170 m2
  • Plocha pozemku 1 603 m2

Informácie o ponuke č. 1060

Ponúkame exkluzívne na predaj starší rodinný dom v miestnej časti Čadca - U Michaliny, iba 2,5 km od centra mesta. Situovaný je na rozľahlom a slnečnom pozemku s rozlohou 1603 m2.

Lokalita sa vyznačuje dobrou dostupnosťou do centra mesta a tiež blízkosťou prírody s bohatými možnosťami na turistiku po označených chodníkoch a cyklotrasách. Pre rodiny s deťmi je veľkou výhodou blízkosť základnej školy s materskou školou. Ponúkaný dom je napojený na plyn, verejný vodovod, kanalizáciu a elektrinu 240 V a 400 V. Dom bol daný do užívania približne v roku 1955.

Postavený je z kvádrov kombinovaných s plnou pálenou tehlou. Polovica domu je podpivničená. Pivničné priestory sú spolovice v zemi. Tvorí ich plynová kotolňa, kotolňa na tuhé palivá a pivničná miestnosť. Prvé nadzemné podlažie pozostáva z predsiene, chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne, kúpeľne spojenej s WC a špajze. Časť prvého nadzemného podlažia je oddelená a má samostatný vstup zvonku. Nachádza sa tu predsieň a ďalšie dve miestnosti, ktoré boli využívané ako dielňa.

Po prepojení dvoch oddelených častí by mohla na prízemí vzniknúť priestranná 4+1 bytová jednotka. Strop na prízemí je železobetónový. V podkroví sa nachádzajú dve obytné miestnosti, z ktorých jedna má východ na terasu. Zvyšnú časť podkrovia tvorí otvorený priestor. V roku 2018 bolo v dome zrekonštruované kúrenie – vymenené boli radiátory, plynový kotol a kotol na tuhé palivá. V obytnej časti boli vymenené plastové okná.

Na pozemku sa nachádzajú vedľajšie stavby – dielňa, kôlňa a garáž. Osobitnú pozornosť si zaslúži pozemok patriaci k domu, ktorého rozloha je 1603 m2 a rozmery približne 27 x 60 metrov. Pozemok je mierne svahovitý orientovaný na južnú stranu. Veľkosť záhrady je dostatočná na umiestnenie ďalšieho rodinného domu v súlade s územným plánom mesta Čadca.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska