Trnavská, Žilina, okres Žilina

Zaujímavý 2-izbový byt na sídlisku Vlčince III v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Energetický certifikát C
  • Úžitková plocha 62 m2

Informácie o ponuke č. 1065

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 62 m2 2-izbový byt s 4 m2 balkónom, ktorý je orientovaný na juh a sever. Prislúcha k nemu pivničná kobka o výmere 2 m2. Celková výmera vrátane pivnice a balkóna je 66 m2.

Nachádza sa na 3. poschodí zo 6. v zateplenom bytovom dome s výťahom, vo vyhľadávanej lokalite Vlčince III v Žiline na Trnavskej ulici.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt prešiel čiastočnou, no veľmi vkusnou modernizáciou a zaujme hlavne svojou umeleckou a príjemne útulnou atmosférou. 

Pri bytovom dome je bezproblémové parkovanie. V lokalite sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane školy, škôlky a obchodov. Výhodou kúpy tohto bytu je aj blízka dostupnosť do lesoparku Chrasť, do ktorého sa dostanete už za 2 minúty pešou chôdzou.

K bytovému domu je vydaný Energetický certifikát skupiny C. Správca bytového domu je OSBD Žilina. Nízke mesačné poplatky 1 osoba 94 € /mesiac.

Kúpu bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi vybavíme. Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska