Slanská Huta, okres Košice-okolie

3-podlažný rodinný dom v obci Slanská Huta

Cena: Predané
  • Predaj Rodinný dom
  • Počet podlaží 3
  • Energetický certifikát Nie
  • Úžitková plocha 190 m2
  • Plocha pozemku 1 151 m2

Informácie o ponuke č. 1067

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový rodinný dom V Slanskej Hute, v lone prekrásnej prírody Slanských vrchov len 21 km od Košíc.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Obec Slanská Huta je koncová obec. Atraktívne prírodné prostredie Slanských vrchov, prírodného jazera Izra s možnosťou kúpania, člnkovania, rybolovu, v zime korčuľovania, či turistika do neďalekých prírodných rezervácii Veľký a Malý Milič. Medzinárodná turistická trasa i cezhraničná cyklotrasa. To všetko vám ponúka Slanská Huta.

V obci sa nachádza obecný úrad, kultúrny dom, multifunkčné ihrisko, kostol. Len 2 km od obce sa nachádza obec Nový Salaš, kde je materská škôlka a potraviny a len 5 km je vzdialená obec Slanec, s kompletnou občianskou vybavenosťou.

Rodinný dom je samostatne stojaci so sedlovou strechou, má jedno podzemné a dve nadzemné podlažia. Obvodové a vnútorné nosné murivo je z pórobetónových tvárnic v kombinácii s plnou pálenou tehlou. Strop a preklady sú železobetónové. Strechu tvorí drevený krov s krytinou z eternitu. Povala je pochôdzna. Orientácia je SV- JZ.

Kolaudácia domu bola v roku 1988 a čiastočnou rekonštrukciou prešiel v roku 2013. Vymenené sú plastové okná, podlahy. Dom je napojený na verejný rozvod elektriny, má vlastnú kopanú studňu a vlastnú žumpu. Je vhodný ako na celoročné bývanie tak aj na chalupárčenie. Energetický certifikát nebol vypracovaný.

Celková výmera domu oboch nadzemných podlaží je 190 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná predsieň, priestranná hala s krbom s jedálenskou a obývacou časťou s výstupom na útulnú terasu. Kuchyňa so špajzou, kúpeľňa a samostatné WC. Z chodby prízemia vedie dvojramenné schodisko do suterénu a do druhého nadzemného podlažia.

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 samostatné spálne, kúpeľňa a priestranná chodba. Suterén rodinného domu o výmere 102 m2 je s oknami nad úrovňou zeme, čím je zabezpečené čiastočne aj denné svetlo. Toho času je tam technická miestnosť, práčovňa, dielňa a skladové priestory.

Kúrenie v dome je ústredné, kotlom na tuhé palivo s možnosťou prerobenia na elektrické kúrenie. Celková výmera pozemku je 1151 m2. Okrem domu sa na pozemku nachádza aj drobná stavba, ktorá v minulosti slúžila ako garáž s montážnou jamou. Je tam privedená elektrika a stavba je čiastočne podpivničená. Jej pivničné priestory sú vhodné na uskladnenie ovocia a zeleniny. Táto stavba sa dá prerobiť na útulný hosťovský domček.

Priestranná záhrada je vhodná na ovocný sad ako aj na pestovanie bio zeleniny alebo relax. Celkové mesačné náklady na energie pre 3- člennú rodinu sú 50 eur. Nehnuteľnosť je kúpou voľná. Kúpu nehnuteľnosti je možné financovať hypotékou, ktorú Vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Uvedená cena zahŕňa všetky náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska