Krásno nad Kysucou, okres Čadca

Dom v širšom centre Krásna nad Kysucou

Cena: Predané
  • Predaj
  • Počet podlaží 1
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 198 m2
  • Zastavaná plocha 198 m2
  • Plocha pozemku 487 m2

Informácie o ponuke č. 1074

Ponúkame exkluzívne na predaj starší rodinný dom v širšom centre mesta Krásno nad Kysucou. Dom sa nachádza na strategicky výhodnom mieste – v blízkosti križovatky ciest na Žilinu, Čadcu a Bystrickú dolinu, čo z neho robí atraktívnu nehnuteľnosť aj na podnikateľské využitie. V minulosti bola časť domu využívaná ako krčma a neskôr potraviny.

3D virtuálna prehliadka

Vek domu je približne 80 rokov. Postavený je na kamenných základoch. Približne dve tretiny domu sú podpivničené. Strop nad pivnicami je tehlový – klenbový s oceľovými nosníkmi. Masívne murivo je z plných pálených tehál. Obvodové aj deliace murivo je v dobrom technickom stave. Strop nad prízemím je tvorený drevenými trámami, výplň stropu je z pálených tehál, na ktorých je vápenný izolačný poter. Podkrovie je pochôdzne. Strešnou krytinou je eternit, ktorý bude vyžadovať výmenu a ekologickú likvidáciu.

Z hľadiska spôsobu užívania sa dom rozdeľuje na dve časti so samostatnými vstupmi zvonku, a to obytnú časť a prevádzkovú časť. Obytnú časť tvoria tri priestranné obytné miestnosti, kuchyňa, komora, dve kúpeľne s toaletami, chodba a schodisko do podkrovia. Okná v obytnej časti sú plastové. Prevádzková časť je tvorená tromi miestnosťami, z toho dve sú prístupné samostatnými vstupmi z ulice.

Dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu, plyn. Odpadové vody ústia do žumpy. Zastavaná plocha domu je 198 m2 s rozmermi približne 17 x 12 m. Dom sa nachádza na pozemku obdĺžnikového tvaru s výmerou 487 m2.

Príslušenstvom domu je samostatne stojaca garáž a menšia kôlňa. Nehnuteľnosť je možné zrekonštruovať aj na komerčné využitie – ako obchodný priestor, prípadne kancelárske priestory, sídlo firmy a podobne. Súčasnú záhradu je možné upraviť ako parkovaciu plochu.

Budova nemá energetický certifikát.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska