Krásno nad Kysucou, okres Čadca

Dom v širšom centre Krásna nad Kysucou

Cena: 69 900 €
Hypotéka 80%
od 179 € mesačne
  • Predaj Ostatné domy
  • Počet podlaží 1
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 198 m2
  • Zastavaná plocha 198 m2
  • Plocha pozemku 487 m2

Informácie o ponuke č. 1074

Ponúkame exkluzívne na predaj starší rodinný dom v širšom centre mesta Krásno nad Kysucou. Dom sa nachádza na strategicky výhodnom mieste – v blízkosti križovatky ciest na Žilinu, Čadcu a Bystrickú dolinu, čo z neho robí atraktívnu nehnuteľnosť aj na podnikateľské využitie. V minulosti bola časť domu využívaná ako krčma a neskôr potraviny.

3D virtuálna prehliadka

Vek domu je približne 80 rokov. Postavený je na kamenných základoch. Približne dve tretiny domu sú podpivničené. Strop nad pivnicami je tehlový – klenbový s oceľovými nosníkmi. Masívne murivo je z plných pálených tehál. Obvodové aj deliace murivo je v dobrom technickom stave. Strop nad prízemím je tvorený drevenými trámami, výplň stropu je z pálených tehál, na ktorých je vápenný izolačný poter. Podkrovie je pochôdzne. Strešnou krytinou je eternit, ktorý bude vyžadovať výmenu a ekologickú likvidáciu.

Z hľadiska spôsobu užívania sa dom rozdeľuje na dve časti so samostatnými vstupmi zvonku, a to obytnú časť a prevádzkovú časť. Obytnú časť tvoria tri priestranné obytné miestnosti, kuchyňa, komora, dve kúpeľne s toaletami, chodba a schodisko do podkrovia. Okná v obytnej časti sú plastové. Prevádzková časť je tvorená tromi miestnosťami, z toho dve sú prístupné samostatnými vstupmi z ulice.

Dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu, plyn. Odpadové vody ústia do žumpy. Zastavaná plocha domu je 198 m2 s rozmermi približne 17 x 12 m. Dom sa nachádza na pozemku obdĺžnikového tvaru s výmerou 487 m2.

Príslušenstvom domu je samostatne stojaca garáž a menšia kôlňa. Nehnuteľnosť je možné zrekonštruovať aj na komerčné využitie – ako obchodný priestor, prípadne kancelárske priestory, sídlo firmy a podobne. Súčasnú záhradu je možné upraviť ako parkovaciu plochu.

Budova nemá energetický certifikát.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska