Považanova, Bratislava - Dúbravka, okres Bratislava IV

2-izbový byt s výmerou 3-izbového v Dúbravke

Cena: Predané
 • Predaj 2-izbový byt
 • Podlažie 13
 • Počet podlaží 13
 • Energetický certifikát nemá
 • Úžitková plocha 64,13 m2

Informácie o ponuke č. 1079

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový byt s krásnymi výhľadmi, ktorý je možné prerobiť na 3-izbový byt s kuchynským kútom. Výmera podlahovej plochy bytu vrátane príslušenstva bez lodžie je 64,13 m2. Lodžia má výmeru 4,29 m2Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite s kompletnou infraštruktúrou a mestskou hromadnou dopravou.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt sa nachádza na 12. poschodí z 12, v bytovom dome s výťahom. Dispozícia pozostáva z 2 izieb, kuchyne s lodžiou, predsiene, kúpeľne a samostatného WC. K bytu prináleží murovaná pivnica o výmere 1,15 m2, ktorá sa nachádza na 1. podzemnom podlaží bytového domu. V byte sa nachádzajú 2 vstavané skrine, v predsieni a izbe.

V byte boli modernizované:

 • plastové okna Rehau;
 • laminátové podlahy 8 mm, vypínače;
 • vymenené stúpačky a WC;
 • elektrické rozvody - čiastočne.

Do bytového domu vedú dva vstupy - hlavný a vedľajší, ktorý je umiestnený z opačnej, západnej strany domu. Vstup do bytového domu je zabezpečený prostredníctvom elektronického čipu, ktorý sa používa aj pri voľbe poschodia vo výťahu a tiež pri otváraní boxu so smetnými nádobami, ktorý sa nachádza pri bytovom dome. Bezproblémové verejné parkovanie sa nachádza na východnej a západnej strane, hneď pri bytovom dome.

Spolu s bytom sa kúpou nadobúda aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod bytovým domom.

Mesačné náklady pre 4 osoby vrátane fondu opráv sú vo výške 165 EUR, elektrina 25 EUR a plyn 5 EUR. Správu bytového domu zabezpečuje Bytový podnik Dúbravka, spol. s r.o.

Bytový dom bol skolaudovaný a daný do užívania v roku 1974. Nosnú konštrukciu tvorí celopanelový systém a obvodný i strešný plášť je vyvorený zo železobetónových panelov. Strecha je plochá. V bytovom dome prebehla modernizácia:

 • zateplený obvodový plášť a sokle;
 • obnovená strecha a balkóny;
 • vymenené: schodiskové okná a kopility, pivničné okná, vchodové a prechodné dvere, striešky pred vchodom, poštové schránky vo vchode, stúpacie a ležaté vedenie vody, plynu a kanalizácie, elektroinštalácie spoločných priestorov, výťahy, zrekonštruované pivničné priestory a vymenené osvetlenie, vybudovaná nová prípojka plynu, vymaľovaný vstup, rozvody tepla - hydraulické vyregulovanie a nainštalované merače v bytoch vlastníkov.

Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, prírodu a krásne výhľady. V okolí sa nachádzajú: škola, škôlka, jasle, pošta, banky, nemocnica, divadlo, kompletná sieť obchodov a služieb ako napr. LIDL hneď cez cestu, rímskokatolícky kostol. Neďaleko sú dostupné: kultúrny dom Dúbravka, futbalový a zimný štadión, kúpalisko Rosnička, Squash centrum, tenisové kurty. Príroda v okolí ponúka trasy pre turistiku, cyklotrasy, príležitosti pre oddych a tiež poteší aj psíčkarov.

Zastávky MHD (autobudy, električky) sa nachádzajú v blízkosti bytového domu. V okolí je dostupná aj železničná doprava. Dobré napojenie na komunikačné a dopravné väzby, centrum mesta je vzdialené 7 km a dopravé napojenie na centrum je dvoma mestskými ťahmi, cez Karlovú Ves po Vajanskom nábreží alebo po Brnenskej a Pražskej. Výborné napojenie na diaľničný obchvat.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
riaditeľ spoločnosti a realitný agent, Róbert Posolda, RSc.
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska