Pražská, Košice - Západ, okres Košice II

Zmodernizujte si tento 3-izbový byt na Pražskej

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 8
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 68 m2

Informácie o ponuke č. 1081

3-izbový byt v mestskej časti Terasa na Pražskej ulici v Košiciach, ktorý ponúkame exkluzívne na predaj, čaká na modernizáciu. 

Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 68 m2 mimo plochy lodžie, ktorá je o výmere 4m2. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu o veľkosti 3m2. Pozrite si 3D prehliadku bytu a zapojte svoju fantáziu.

3D virtuálna prehliadka

Byt pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva ako kuchyňa, predsieň, kúpelňa, samostatné WC, loggia a pivnica. Byt sa nachádza na 7/7 poschodí. Orientácia bytu je V-Z. Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi a meračmi tepla. Byt je v pôvodnom stave, vymenené sú iba plastové okná. Je prázdny, pripravený na rekonštrukciu. Možnosť zmeny dispozície bytu. Ak snívate o novom bývaní podľa svojich predstáv je vhodný, priam ideálny na splnenie si svojho sna. Mesačné náklady na bývanie sú cca 120 €.

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 1968, avšak nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou : zateplením a novou fasádou vrátane zasklených loggii, opravou strechy, rekonštrukciou spoločných priestorov a výmenou výťahu. Energetický certifikát nebol vypracovaný.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza park, detské ihrisko, škôlka, škola, nákupné možnosti a MHD. Parkovanie je verejné pred bytovým domom, možnosť predplatenia parkovacieho státia.

V cene je zahrnutý právny servis advokáta, správny poplatok katastra za riadne podanie, poplatok notára za overenie podpisov. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky s ktorou vám radi pomôžeme.

Ak vás naša ponuka zaujala na t.č +421 903 909 722 si môžete dohodnúť obhliadku a bývať podľa svojich predstáv. Byt je kúpou ihneď voľný.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska