Pražská, Košice - Západ, okres Košice II

Zmodernizujte si tento 3-izbový byt na Pražskej

Cena: 124 900 €
Hypotéka 80%
od 321 € mesačne
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 8
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 68 m2

Informácie o ponuke č. 1081

3-izbový byt v mestskej časti Terasa na Pražskej ulici v Košiciach, ktorý ponúkame exkluzívne na predaj, čaká na modernizáciu. 

Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 68 m2 mimo plochy lodžie, ktorá je o výmere 4m2. K bytu patrí aj pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu o veľkosti 3m2. Pozrite si 3D prehliadku bytu a zapojte svoju fantáziu.

3D virtuálna prehliadka

Byt pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva ako kuchyňa, predsieň, kúpelňa, samostatné WC, loggia a pivnica. Byt sa nachádza na 7/7 poschodí. Orientácia bytu je V-Z. Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi a meračmi tepla. Byt je v pôvodnom stave, vymenené sú iba plastové okná. Je prázdny, pripravený na rekonštrukciu. Možnosť zmeny dispozície bytu. Ak snívate o novom bývaní podľa svojich predstáv je vhodný, priam ideálny na splnenie si svojho sna. Mesačné náklady na bývanie sú cca 120 €.

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 1968, avšak nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou : zateplením a novou fasádou vrátane zasklených loggii, opravou strechy, rekonštrukciou spoločných priestorov a výmenou výťahu. Energetický certifikát nebol vypracovaný.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza park, detské ihrisko, škôlka, škola, nákupné možnosti a MHD. Parkovanie je verejné pred bytovým domom, možnosť predplatenia parkovacieho státia.

V cene je zahrnutý právny servis advokáta, správny poplatok katastra za riadne podanie, poplatok notára za overenie podpisov. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky s ktorou vám radi pomôžeme.

Ak vás naša ponuka zaujala na t.č +421 903 909 722 si môžete dohodnúť obhliadku a bývať podľa svojich predstáv. Byt je kúpou ihneď voľný.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska