Stálicová, Košice - Nad Jazerom, okres Košice IV

Zmodernizovaný 3-izbový byt Nad Jazerom

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie prízemie
  • Počet podlaží 9
  • Energetický certifikát Nie
  • Úžitková plocha 72 m2

Informácie o ponuke č. 1085

Pozrite si 3D prehliadku alebo video tohto 3-izbového bytu na Stálicovej ulici v mestskej časti Košice - Nad Jazerom, ktorý ponúkame exkluzívne na predaj.

Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 72 m2 mimo plochy lodžie, ktorá je o výmere 6 m2. K bytu patrí kumbál nachádzajúci sa na chodbe oproti bytu a pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu o veľkosti 2 m2.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Byt pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva ako kuchyňa, predsieň, šatník, kúpelňa, samostatné WC, loggia, kumbál a pivnica. Byt sa nachádza na prízemí 7 poschodového bytového domu. Orientácia bytu je V-Z. Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi a meračmi tepla. Byt prešiel etapovite modernizáciou.

Plastové okná s vnútornými žalúziami, elektroinštalácia, znížené stropy, murované jadro, sanita, plávajúce podlahy, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, zasklenie loggie a  nová kuchynská linka so spotrebičmi. Byt je teplý, slnečný a prepojením kuchyne s obývacou časťou tak vytvára príjemnú domácu atmosféru. Pod bytom sa nachádzajú ešte suterénne priestory, ktoré zamedzujú úniku tepla. Mesačné náklady na bývanie pre 4 - člennú rodinu sú cca 200 €. 

Byt sa predáva so vstavanými skriňami v predsieni, s kompetentnou novou kuchynskou linkou so spotrebičmi, barovým pultom so 4 stoličkami, samostatne stojacou americkou chladničkou LG model GW-L227HVQV, automatickou práčkou Electrolux a televízorom LG umiestnenom na konzole v obývacej časti.

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 1976. V roku 2021 je naplánovaná revitalizácia bytového domu. Energetický certifikát nebol vypracovaný.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza park, detské ihrisko, škôlka, škola, nákupné možnosti, pošta, športovo rekreačný areál a MHD. Parkovanie je verejné pred bytovým domom, možnosť predplatenia parkovacieho státia.

V cene je zahrnutý právny servis advokáta, správny poplatok katastra za riadne podanie, poplatok notára za overenie podpisov. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky, s ktorou vám radi pomôžeme. Byt je kúpou voľný.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska