SNP , Považská Bystrica, okres Považská Bystrica

2-izbový byt na sídlisku SNP v Považskej Bystrici

Cena: Rezervované
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 6
  • Počet podlaží 6
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 52 m2

Informácie o ponuke č. 1087

Ponúkame exkluzívne na predaj čiastočne zmodernizovaný 2-izbový byt na sídlisku SNP v Považskej Bystrici. Nachádza sa na 5. poschodí z 5 s výťahom v zateplenom bytovom dome. Orientovaný je na SZ a JV. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku.

3D virtuálna prehliadka

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: vymenené sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka, murované jadro a omietky. 

Byt sa predáva čiastočne zariadený. Prislúcha k nemu pivnica o výmere 2 m2 , ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu. Mesačné poplatky správcovi pri dvojčlennej rodine sú 120 €. Byt je pod správou Spoločenstvo 1467. K bytovému domu bol vydaný Energetický certifikát B.

Bytový dom je situovaný vo vyhľadávanej lokalite mesta Považská Bystrica. V okolí nájdete miesto na relax a prechádzky v prírode. Bezproblémové sú napojenia na hlavné cesty smer Rajec, Bratislava a Žilina. V blízkosti sa nachádzajú hypermarkety, základná škola, materská škola, pošta, detské ihrisko.

VÝHODY KÚPY TOHTO BYTU:

  • kompletná občianska vybavenosť;
  • blízkosť prírody;
  • pekný výhľad;
  • bezproblémové parkovanie.

Kúpu tohto bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Byt je kúpou ihneď voľný.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska