Nešporova, Košice - Západ, okres Košice II

3-izbový byt v pôvodnom stave na Nešporovej

Cena: 96 900 €
Hypotéka 80%
od 249 € mesačne
  • Predaj 3-izbový byt
  • Energetický certifikát Nie
  • Úžitková plocha 55,38 m2

Informácie o ponuke č. 1089

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt na Nešporovej ulici v Košiciach, v mestskej časti Košice - Západ, katastrálne územie Terasa.

3D virtuálna prehliadka

Byt o výmere 55,38 m2 sa nachádza na prízemí bytového domu. Pozostáva z 3 samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne, WC, šatníka a pivnice nachádzajúcej sa v suteréne bytového domu. V byte sú vymenené plastové okná s vnútornými a vonkajšími parapetami a vnútornými žalúziami, ináč je v pôvodnom stave. Keďže priečky nie sú nosné, je možná dispozičná zmena podľa potrieb nového majiteľa.

Byt je čistý, udržiavaný, toho času je komplet vyprataný a pripravený na rekonštrukciu. Orientácia bytu je V-J. Pod bytom sa nachádzajú ešte suterénne priestory, ktoré zamedzujú úniku tepla. Mesačné náklady na bývanie sú 120€. 

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 1968, avšak toho roku prešiel kompletnou rekonštrukciou : zateplením a novou fasádou vrátane opravou strechy, rekonštrukciou spoločných priestorov a výmenou výťahu. Energetický certifikát nebol vypracovaný. 

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza park, detské ihrisko, škôlka, škola, nákupné centrum, pohotovosť, kostol a MHD. Parkovanie je verejné pred bytovým domom, možnosť predplatenia parkovacieho státia. 

V cene je zahrnutý právny servis advokáta, správny poplatok katastra za riadne podanie, poplatok notára za overenie podpisov. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky s ktorou vám radi pomôžeme 

Ak vás naša ponuka zaujala na t.č +421 903 909 722 si môžete dohodnúť obhliadku a bývať podľa svojich predstáv. Byt je kúpou ihneď voľný a je bez tiarch.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska