Nešporova, Košice - Západ, okres Košice II

3-izbový byt v pôvodnom stave na Nešporovej

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Energetický certifikát Nie
  • Úžitková plocha 55,38 m2

Informácie o ponuke č. 1089

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt na Nešporovej ulici v Košiciach, v mestskej časti Košice - Západ, katastrálne územie Terasa.

3D virtuálna prehliadka

Byt o výmere 55,38 m2 sa nachádza na prízemí bytového domu. Pozostáva z 3 samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne, WC, šatníka a pivnice nachádzajúcej sa v suteréne bytového domu. V byte sú vymenené plastové okná s vnútornými a vonkajšími parapetami a vnútornými žalúziami, ináč je v pôvodnom stave. Keďže priečky nie sú nosné, je možná dispozičná zmena podľa potrieb nového majiteľa.

Byt je čistý, udržiavaný, toho času je komplet vyprataný a pripravený na rekonštrukciu. Orientácia bytu je V-J. Pod bytom sa nachádzajú ešte suterénne priestory, ktoré zamedzujú úniku tepla. Mesačné náklady na bývanie sú 120€. 

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 1968, avšak toho roku prešiel kompletnou rekonštrukciou: zateplením a novou fasádou vrátane opravou strechy, rekonštrukciou spoločných priestorov a výmenou výťahu. Energetický certifikát nebol vypracovaný. 

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza park, detské ihrisko, škôlka, škola, nákupné centrum, pohotovosť, kostol a MHD. Parkovanie je verejné pred bytovým domom, možnosť predplatenia parkovacieho státia. 

V cene je zahrnutý právny servis advokáta, správny poplatok katastra za riadne podanie, poplatok notára za overenie podpisov. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky s ktorou vám radi pomôžeme 

Ak vás naša ponuka zaujala na t.č +421 903 909 722 si môžete dohodnúť obhliadku a bývať podľa svojich predstáv. Byt je kúpou ihneď voľný a je bez tiarch.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska